На Чернігівщині скандальний екс-нардеп намагається видати себе за кандидата від “Слуги народу”

Колишній депутат від “Блоку Юлії Тимошенко” та голова депутатської групи “Реформи заради майбутнього” Ігор Рибаков, якого звинувачують у “кришуванні” митниці та підкупі своїх колег на користь Віктора Януковича, знову йде в парламент від округу на Чернігівщині.  Інформація про це міститься на сайті Центрвиборчкому.

Агітацію Рибакова на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook опублікував один з користувачів.

Варто відмітити, що екс-нардеп намагається відповідати “вимогам часу” та політичній кон’юктурі, тому і свої білборди зробив з використанням зеленого кольору, щоб асоціюватися у виборців з чинним президентом Володимиром Зеленським, який разом зі своєю політичною силою мають подібні агітаційні матеріали. “Тушка” Януковича і “боротьба” з контрабандою Фігура Ігоря Рибакова неодноразово фігурувала у скандалах. Народного обранця звинувачували у роботі на “режим Януковича”.

Читайте также:  Тайны бизнеса президента Украины. Опубликовано расследования об офшорах Владимира Зеленского

Рибаков став організатором депутатської групи “Реформи заради майбутнього”, до якого увійшли його колеги-позафракційні. За інформацією ЗМІ, Рибаков платив членам своєї групи від 500 тисяч до 1 мільйона доларів одноразової “допомоги”, а потім надавав ще й їм щомісячну “ставку” у розмірі 50 тисяч доларів за голосування потрібних Віктору Януковичу та його оточенню законопроектів. В мережу потрапило спілкування Ігоря Рибакова та іншого нардепа – Романа Забзалюка, на якому голова групи “Реформи заради майбутнього” відверто говорить з ким співпрацює і від кого бере гроші. Окрім цього, журналісти також пишуть, що Рибаков створив міжфракційне об’єднання “Контрабанді – СТОП” зовсім не для того, щоб її зупиняти. Парламентар просто хотів, як  йдеться у матеріалі, “кришувати” нелегальне потрапляння товарів на територію України.

Читайте также:  Тайны бизнеса президента Украины. Опубликовано расследования об офшорах Владимира Зеленского

Так, джерело видання зазначає, що Ігор Рибаков просто приїжджав до начальника тієї чи іншої митниці і вимагав у нього по 100-200 тисяч доларів щомісяця. У випадку невиконання цих вимог, народний депутат обіцяв позбавити чиновника посади.

Не набридаємо! Тільки найважливіше! Жми! Підписуйся! Поділись! Читай тільки краще!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *