На автобусах «Богдан» можна возити худобу, а не поранених: Лещенко зробив гучну заяву

З п’ятдесяти автомобілів, які підприємство «Богдан» поставило у зону АТО, залишилося на ходу лише двадцять п’ять. Але виявилось, що вони непристосовані для перевезення поранених.

Про це в ефірі програми FACE 2 FACE з Тетяною Даниленко (щоп’ятниці на щосуботи на телеканалі ZIK) говорив народний депутат України Сергій Лещенко.

«Є дуже показова історія про те, як на підприємстві «Богдан» зробили п’ятдесят військових автомобілів для швидкої допомоги в зоні АТО і половина з них просто вийшла з ладу. Більше того, взагалі складається враження, що цими автомобілями варто возити худобу, а не людей у важкому стані. Бо вони не лише розтрушують поранених, а ще й зроблені за застарілою технологією та неякісними матеріалами», – сказав Лещенко.

За його словами, коли почали повертати автомобілі виробнику, то там провину переклали на неякісне пальне.

«Богдан» виступив із заявою, що виявляється не підприємство винне, а неякісне паливо, яке заливали у ці автомобілі. Але, коли почали з’ясовувати хто ж постачає його, то вийшли на тих самих людей із оточення Президента. Тобто, чи йти одним шляхом, чи іншим – все одно ти потрапляєш на «добрі та теплі ведмежі обійми» Президента з його корупційними апетитами», – розповів нардеп.

Він також провів аналогію щодо корупційних схем на прикладі білоруського «МАЗу» та українського «КРАЗу».

«Військові автомобілі роблять на базі начебто підприємства «Богдан», а насправді, це ж є «МАЗи», тобто білоруський автомобіль зроблений з російських комплектуючих. Фактично у нас в зону АТО замість того, щоб постачати українські «КРАЗи», які все життя вироблялися в Україні, туди фірма «Богдан» постачає свої автівки, які насправді зроблені на «Мінському автомобільному заводі» у Росії», – прокоментував Лещенко.

Гість наголосив, що таким чином Україна підтримує російський бюджет, бо додана вартість частково залишається в Росії, як і податки.

«Така ситуація мені нагадує Робінзона Крузо, який провів на безлюдному острові кілька років і тут він дорвався до їжі і почав споживати все, що потрапляє під руки. Адже у нашого Президента зараз такі ж апетити, бо він хоче загрібати все поки є можливість. Напевно він бачить на горизонті фініш, тому хоче схопити і покласти собі в кишеню усе, щоб потім було з чим піти на незаслужену пенсію», – наголосив він.

Джерело

Читайте также:  Тайны бизнеса президента Украины. Опубликовано расследования об офшорах Владимира Зеленского

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *