Закарпатець Ігор Кривошеєв описав у Фейсбуці зустріч голови ОДА Геннадія Москаля із представниками громади с. Пийтерфолво, що на Виноградівщині.

За словами автора допису, 1000 підписів зібрали мешканці цього населеного пункту і навколишніх громад, аби вирішити наболілу для них проблему.

Через постійний рух вантажівок по зруйнованій дорозі в повітрі постійно стоїть пил, а тому цим людям нема чим дихати.

Ігор Кривошеєв стверджує, що губернатор Закарпаття Г.Москаль запропонував звернення з підписами викинути в смітник, «бо вже скоро прийде Зеленський і вирішить їхні проблеми».

«Як довести Москаля до істерики? Легко. Спробувати вирішити срочне людське питання без камер, смартфонів і телеканалів. Питання стосується безпеки здоров’я людей і чекати поки закінчаться вибори часу нема. Це історія не про піар. Я спеціально не кликав журналістів і попросив не знімати на телефони. Ми йшли спокійно донести інформацію про проблему і знайти швидке тимчасове вирішення. У мене в руках більше 1000 підписів мешканців Пийтерфолфо і навколишніх громад. Цим людям справді нема чим дихати. Через постійний рух вантажівок по зруйнованій дорозі в повітрі постійно стоїть пил.  Ці підписи Геннадій Москаль в традиційно істеричній формі запропонував викинути в смітник, «бо вже скоро прийде Зеленський і вирішить їхні проблеми»(лапки тому, що цитата). Так виглядає обличчя Президента в області. З іншого боку стояв Федір Бакош, який опівночі прийняв роди у корови, зранку погодував худобу, встиг ще щось по хазяйству і знайшов ще час на поїздку до губернатора від імені громади зі зверненням. Діючий губернатор відправив його до Зеленського… Ну не знаю, та може би вже і зарплату за березень не вибирав? Якби я радився з політтехнологами, вони б мені наврядче затвердили такий текст. Але я пишу, що думаю! Мені бридко, що у нас при владі такі люди», — написав Ігор Кривошеєв.

dzerkalo-zakarpattya

Не набридаємо! Тільки найважливіше! Жми! Підписуйся! Поділись! Читай тільки краще!

от Avtor

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.