Министр инфраструктуры Омелян уже два года рассказывает о строительстве «гиперлуп» несуществующей компанией Октагон Капитал.

Закордонною компанією, з якою Міністерство інфраструктури взялось будувати в Україні Hyperloop, виявилась компанією одного місцевого українця, яка немає жодного відношення до подібних технологій! Таке прикольне відкриття я для себе зробив нарвавшись на повідомлення нашого міністерства про черговий прогрес у проекті. В новині розказувалось про таку собі Octogonal Corporation, яку, як виявилось, наш міністр піарить ще з 2018 року )) (читайте далі сіквел “лижний інструктор – 2”)

На фото цитата нашого Міністра інфраструктури, який розказує, що Octoganal Corporation уже допомагає будувати Hyperloop в Мексиці! Причому, це типу секрет, але все по затвердженому графіку все йде! ))) Звісно, що ця компанія ніяких будівельних робіт в Мексиці не веде і вести не може.

Компанія Octagonal створена таким собі Іваном Огільчиним. Його у місцевих інвест-банкірівських колах чудово знають як “місцевого сумашедшого”. Знав його і я ще в 2012 році, коли він працював в Ерсте Банку, де я також працював. Ще тоді ми зауважили за Огільчиним цікаву особливість – абсолютно повну нездатність сприймати реальність, присвоювати собі безглузді титули та розповідати казки про не існуюючі проекти. Після того як він/його покинув банк, ситуація з реальністю і титулами тільки погіршилась. Іван увійшов у звичку створювати компанії, які буцімто займаються мільярдними інвестиціями. Але доволі скоро ці компанії закриваються, потім відкриваються нові. І цирк повторюється знову. Першою такою компанією була “Огільчин Капітал”, останньою такою є Octagonal. Аби не бути голослівним, просто процитую коментар із сайту про роботодавців від його першої компанії “Огільчин Капітал”, з яким я повністю згоден: “Владелец/основатель/CEO/Президет и другие титулы, которые он выдает себе по настроению, — мягко говоря, клоун: 1. Пока ни одной сделки с момента создания «инвестиционного банка» 2. На линкдине из сотрудника отдела по работе с юр. лицами постепенно превратился в Senior Executive по работе с особо крупными корп. клиентами 3. Постоянные разговоры про сейчас будет крупная сделка/скоро откроем офис во Франкфурте/Лондоне/Дубае”. Джерело: https://bit.ly/2Y0IGxg

Читайте также:  Тайны бизнеса президента Украины. Опубликовано расследования об офшорах Владимира Зеленского

Жодна нормальна людина, що я знаю, ніколи не вірила казкам цього пройдисвіта. Але не наше Міністерство інфраструктури, вони повірили! Особисто Міністр розпіарив! Мільярдний високотехнологічний проект взялись разом реалізовувати! Це все, що треба знати про перспективи Hyperloop в Україні.

Це далеко не перша ситуація коли наші чиновники ведуться на шахраїв. Пам’ятаєте як свого часу Азаров дав пуск LNG терміналу на 1 мільярд євро? Коли підписантом-інвестором виявився торговець туалетним папером, який не мав ніякого відношення ні до газу, ні до компанії яку буцімто представляв?  Надіюсь, з цим проектом такої ганьби уникнуть. До-речі, пару тижнів тому Міністерство інфраструктури заявило, що Hypeloop буде фінансуватись Євросоюзом. 100% буде, прямо це бачу ))) Коротче, хлопці, розважайтесь там в міністерстві як хочете – тільки не беріть на це наші бюджетні гроші. Свої податки я вам точно ні на один проект не дам з тим як ви вибираєте контрагентів.

Читайте также:  Тайны бизнеса президента Украины. Опубликовано расследования об офшорах Владимира Зеленского
Нет описания фото.

Maryan Zablotskyy

Не набридаємо! Тільки найважливіше! Жми! Підписуйся! Поділись! Читай тільки краще!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *