Министр инфраструктуры Омелян уже два года рассказывает о строительстве «гиперлуп» несуществующей компанией Октагон Капитал.

Закордонною компанією, з якою Міністерство інфраструктури взялось будувати в Україні Hyperloop, виявилась компанією одного місцевого українця, яка немає жодного відношення до подібних технологій! Таке прикольне відкриття я для себе зробив нарвавшись на повідомлення нашого міністерства про черговий прогрес у проекті. В новині розказувалось про таку собі Octogonal Corporation, яку, як виявилось, наш міністр піарить ще з 2018 року )) (читайте далі сіквел “лижний інструктор – 2”)

На фото цитата нашого Міністра інфраструктури, який розказує, що Octoganal Corporation уже допомагає будувати Hyperloop в Мексиці! Причому, це типу секрет, але все по затвердженому графіку все йде! ))) Звісно, що ця компанія ніяких будівельних робіт в Мексиці не веде і вести не може.

Компанія Octagonal створена таким собі Іваном Огільчиним. Його у місцевих інвест-банкірівських колах чудово знають як “місцевого сумашедшого”. Знав його і я ще в 2012 році, коли він працював в Ерсте Банку, де я також працював. Ще тоді ми зауважили за Огільчиним цікаву особливість – абсолютно повну нездатність сприймати реальність, присвоювати собі безглузді титули та розповідати казки про не існуюючі проекти. Після того як він/його покинув банк, ситуація з реальністю і титулами тільки погіршилась. Іван увійшов у звичку створювати компанії, які буцімто займаються мільярдними інвестиціями. Але доволі скоро ці компанії закриваються, потім відкриваються нові. І цирк повторюється знову. Першою такою компанією була “Огільчин Капітал”, останньою такою є Octagonal. Аби не бути голослівним, просто процитую коментар із сайту про роботодавців від його першої компанії “Огільчин Капітал”, з яким я повністю згоден: “Владелец/основатель/CEO/Президет и другие титулы, которые он выдает себе по настроению, — мягко говоря, клоун: 1. Пока ни одной сделки с момента создания «инвестиционного банка» 2. На линкдине из сотрудника отдела по работе с юр. лицами постепенно превратился в Senior Executive по работе с особо крупными корп. клиентами 3. Постоянные разговоры про сейчас будет крупная сделка/скоро откроем офис во Франкфурте/Лондоне/Дубае”. Джерело: https://bit.ly/2Y0IGxg

Читайте также:  Пенітенціарна пробація

Жодна нормальна людина, що я знаю, ніколи не вірила казкам цього пройдисвіта. Але не наше Міністерство інфраструктури, вони повірили! Особисто Міністр розпіарив! Мільярдний високотехнологічний проект взялись разом реалізовувати! Це все, що треба знати про перспективи Hyperloop в Україні.

Це далеко не перша ситуація коли наші чиновники ведуться на шахраїв. Пам’ятаєте як свого часу Азаров дав пуск LNG терміналу на 1 мільярд євро? Коли підписантом-інвестором виявився торговець туалетним папером, який не мав ніякого відношення ні до газу, ні до компанії яку буцімто представляв?  Надіюсь, з цим проектом такої ганьби уникнуть. До-речі, пару тижнів тому Міністерство інфраструктури заявило, що Hypeloop буде фінансуватись Євросоюзом. 100% буде, прямо це бачу ))) Коротче, хлопці, розважайтесь там в міністерстві як хочете – тільки не беріть на це наші бюджетні гроші. Свої податки я вам точно ні на один проект не дам з тим як ви вибираєте контрагентів.

Читайте также:  Гроші на інтернет сільським громадам: встигніть до 10 квітня!
Нет описания фото.

Maryan Zablotskyy

Не набридаємо! Тільки найважливіше! Жми! Підписуйся! Поділись! Читай тільки краще!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *