Міністерство розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства України не планує закривати на час карантину відкриті продовольчі ринки.

“Ми виступаємо за те, щоб не обмежувати продовольчі ринки, крім того, в цей перелік важливо додати реалізацію насіння, засобів захисту рослин, саджанців та ветпрепаратів”, – цитується заступник міністра Мінекономіки Тарас Висоцький у повідомленні на сайті, передає Цензор.НЕТ.

Крім того, він повідомив, що підприємства сільського господарства та харчової промисловості під час карантину продовжать працювати.

“Підприємства, які працюють у сфері сільського господарства та харчової промисловості мають особливу важливість для забезпечення продовольчої безпеки, тому їхня діяльність не буде обмежуватися”, – прокоментував Висоцький.

За його словами, для тваринницьких комплексів і переробних підприємств, які повинні працювати цілодобово, розроблені інструкції у разі виявлення хворого на коронавірус. Відповідні інструкції будуть обговорюватися разом з асоціаціями.

“Ми розробляємо ідею запровадження тимчасового на таких об’єктах цілодобового режиму біобезпеки та інші рекомендації, щоб надати можливість працювати, адже відгодівлю тварин необхідно продовжувати, також треба виробляти продукти харчування тощо”, – повідомив заступник Міністра.

Висоцький також повідомив, що передумов до обмеження експорту аграрної продукції зараз немає.

Не набридаємо! Тільки найважливіше! Жми! Підписуйся! Поділись! Читай тільки краще!

от Avtor

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.