Кандидат у президенти України Володимир Зеленський, якому екзит-поли обіцяють перемогу, записав перший ролик після виборів і подякував своїм виборцям за голоси.

Відео було опубліковано на його офіційній сторінці в Facebook. За його словами, головне, що вдалося зробити за час його передвиборної кампанії – це об’єднати Україну.

“Хочу також вам усім подякувати! Спасибі вам, що ви були з нами всі ці чотири місяці. Це відповідальна робота. Робота, яку ви зробили. Це не я! Ми разом це зробили!” – підкреслив він.

  • Згідно з даними Національного екзит-полу, Петро Порошенко набрав 25,3% голосів, а Володимир Зеленський – 73,2%.
  • Чинний президент України Петро Порошенко визнав поразку на виборах і заявив, що готовий зателефонувати і привітати свого опонента Володимира Зеленського.
  • Зеленський під час голосування у другому турі показав журналістам свій бюлетень, де видно, який вибір він зробив. Таким чином шоумен порушив закон України, який забороняє публічну демонстрацію бюлетеня після голосування.

obozrevatel

Ми хочемо тримати з вами зв’язок. Будемо раді бачитися і спілкуватися з вами на нашій сторінці у Facebook, якщо хочете бути в курсі новин та важливої інформації, або підписуйтесь на нашу Facebook-групу.

от Avtor

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.