Мешканці Кривого Рогу на Дніпропетровщині попросили мера Юрія Вілкула не використовувати концерт до Дня міста для власної реклами.

Повідомляє портал АНТИКОР з посиланням на ЗМІ.

Як повідомила Вікторія Климова, мешканці міста підписали петиції, щодо відміни концерту, однак Криворізька міськрада відхилила їхнє прохання.

В одній з петицій містяни закликали використати гроші, зекономлені на концерті, для ремонту стадіону “Металург”, в іншій відремонтувати інфекційну лікарню.

При цьому зазначається, що на проведення святкових заходів, які на думку мешканців, будуть використані мером для свого піару, планують витратити понад 4 мільйони гривень.

“На гонорари артистам, облаштування великої сцени в кожному районі, світлодіодних екранів та проведення телемостів між районами міста виділено 4,3 млн грн… Більшість у міськраді контролюють депутати від партії Опозиційний блок, що виконують вказівки криворізького мера Юрія Вілкула, батька екс-віце-прем’єра Олександра Вілкула. День міста для мера – зручний спосіб особистого піару коштом вашого таланту та непрозорого використання понад 4 млн грн, що належать громаді”, – йдеться у зверненні.

Крім цього, виконавців, які мають виступити на концерті, закликають відмовитися від виступів та не підтримувати святкування, яке викликає таку неоднозначну реакцію у суспільстві.

от Igryk

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.