Днями інтернет вибухнув скандальним відео, де теперішній Ірпінський мер Карплюк на зборах інвесторів «BGM» від 06.07.2014 року рекомендує Ігоря Вишнякова як надійного забудовника – “того, хто будує якісно та здає в строки” та охарактеризував забудовника як свого “доброго друга-товариша та порядну людину”.

Нагадаємо, пан Вишняков є одним із проблемних забудовників ЖК «Благодатний» м. Ірпінь, по вині якого понад 1000 сімей залишилося без даху над головою. Йдеться про сім довгобудів ЖК – «Алфавіт», «Княжий двір», «Панорамний», «Панорамний-2», «Фреш сіті», «Шервуд парк», «Южний», які наразі перебувають на різних стадіях недобудови. Усі проблемні будинки знаходяться в мікрорайоні «Благодатний» і не введені в експлуатацію з різних причин.

21 квітня в районі новобудов (забудовником якого є) відбувся мітинг ошуканих інвесторів – тисячі людей опинилися втягнуті в житлову аферу. Люди внесли свої гроші для зведення будинків, яке давно припинилось, а кошти забудовник не повертає.

Ошукані інвестори сподівалися на допомогу Ірпінської міської ради, саме тому мерія стала кінцевою точкою протестної акції. Понад 200 людей з плакатами вийшли на головну площу Ірпеня зі зверненням до влади, зокрема до мера міста. Натомість міський голова Карплюк на вимоги громади допомогти у складному питанні лише зазначив: “Моя персональна думка — ви помилились з забудовником”

Швидкими темпами Ірпінь стає містом забудовницько-кримінальних схем, які очолює місцева влада.

Нагадаємо, що В. Карплюку загрожує 12 років позбавлення волі через здійснення низки тяжких та особливо тяжких злочинів з метою розкрадання бюджетних коштів та земельних ділянок на території міста, а також зловживанням службовим становищем.

Руслан Якушев

от Igryk

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.