Мер м. Ірпінь В. Карплюк “прикриває” забудовника, який ошукав понад 1000 сімей

Днями інтернет вибухнув скандальним відео, де теперішній Ірпінський мер Карплюк на зборах інвесторів «BGM» від 06.07.2014 року рекомендує Ігоря Вишнякова як надійного забудовника – “того, хто будує якісно та здає в строки” та охарактеризував забудовника як свого “доброго друга-товариша та порядну людину”.

Нагадаємо, пан Вишняков є одним із проблемних забудовників ЖК «Благодатний» м. Ірпінь, по вині якого понад 1000 сімей залишилося без даху над головою. Йдеться про сім довгобудів ЖК – «Алфавіт», «Княжий двір», «Панорамний», «Панорамний-2», «Фреш сіті», «Шервуд парк», «Южний», які наразі перебувають на різних стадіях недобудови. Усі проблемні будинки знаходяться в мікрорайоні «Благодатний» і не введені в експлуатацію з різних причин.

21 квітня в районі новобудов (забудовником якого є) відбувся мітинг ошуканих інвесторів – тисячі людей опинилися втягнуті в житлову аферу. Люди внесли свої гроші для зведення будинків, яке давно припинилось, а кошти забудовник не повертає.

Ошукані інвестори сподівалися на допомогу Ірпінської міської ради, саме тому мерія стала кінцевою точкою протестної акції. Понад 200 людей з плакатами вийшли на головну площу Ірпеня зі зверненням до влади, зокрема до мера міста. Натомість міський голова Карплюк на вимоги громади допомогти у складному питанні лише зазначив: “Моя персональна думка — ви помилились з забудовником”

Швидкими темпами Ірпінь стає містом забудовницько-кримінальних схем, які очолює місцева влада.

Нагадаємо, що В. Карплюку загрожує 12 років позбавлення волі через здійснення низки тяжких та особливо тяжких злочинів з метою розкрадання бюджетних коштів та земельних ділянок на території міста, а також зловживанням службовим становищем.

Руслан Якушев

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *