Медведчук регулярно буває на Банковій у Порошенка та їздив до нього додому – ЗМІ

Лідер проросійської організації «Український вибір – право народу» регулярно їздить на Банкову в адміністрацію президента України Петра Порошенка, йдеться у розслідуванні журналіста програми «Схеми: корупція в деталях» (спільний проект Радіо Свобода і телеканалу «UA: Перший») Михайла Ткача «Порошенко та Медведчук. Спільники?».

Окрім того, журналісти зафіксували неафішований візит Медведчука до приватної оселі президента в Козині.

Протягом чотирьох місяців спостереження за візитерами президента «Схеми» помітили, що Віктор Медведчук регулярно приїжджає до Адміністрації голови держави. А напередодні запровадження Росією санкцій проти українських громадян і компаній Порошенко і Медведчук зустрічалися щонайменше двічі – в адміністрації президента (24 жовтня) і вдома в Порошенка у Козині (27 жовтня).

Щоразу зустрічі проросійського політика й українського президента намагалися утаємничити – працівники Управління державної охорони і Національної поліції вчиняли спроби запобігти фіксації цих фактів журналістами.

Прямо перед заїздом до маєтку президента журналістів зупинили поліцейські

Прямо перед заїздом до маєтку президента журналістів зупинили поліцейські

Утім, «Схеми» таки зафільмували приїзд кортежу Медведчука безпосередньо додому до президента.

Журналісти прослідкували за кортежем Порошенка від його адміністрації, з вулиці Банкової, до маєтку в Козині, де мешкає президент. По дорозі «Схеми» стали свідками того, як автівки, якими користується Віктор Медведчук, проїхали слідом за кортежем президента і зупинилися біля гостьових воріт його будинку.

Кортеж Віктора Медведчука повертає у напрямку маєтку Порошенка

Кортеж Віктора Медведчука повертає у напрямку маєтку Порошенка 

Кортеж Віктора Медведчука біля маєтку Петра Порошенка

Кортеж Віктора Медведчука біля маєтку Петра Порошенка

Читайте также:  Люди у владних кабінетах зливають інформацію ворогу, - ексголова ГУР МО Бурба

Прямо перед заїздом до маєтку президента журналістів із застосуванням спецзасобів зупинили поліцейські. Свої дії вони пояснили тим, що на авто «Схем» начебто є орієнтування. Також поліцейські цікавилися, ким і де працюють журналісти.

– Ми щось порушили? Просто ми поспішаємо.

– Куди ви поспішаєте? Десь працюєте, чи що?

– Яка різниця? На нас чекають.

– Просто ви говорите, що кудись поспішаєте. Які питання?

– Це які у вас є питання?

– Десь працюєте, чи що?

– Перевірте, будь ласка, зробіть свою роботу. І якщо не маєте питань, відпустіть нас, тому що нам потрібно їхати.

Поки «Схеми» спілкувалися з поліціянтами, кортеж Медведчука доїхав до будинку Порошенка та припаркувався біля гостьових воріт.

Через декілька годин авто супроводу Медведчука покинуло будинок президента, але не через гостьові, а додаткові ворота.

Під час зйомок виїзду Медведчука від Порошенка одна з автівок кортежу президента намагалася перешкодити відеофіксації – водій засліпив журналістів фарами.

Авто з кортежу Медведчука покинуло маєток Порошенка, поке інше авто заважало журналістам

Авто з кортежу Медведчука покинуло маєток Порошенка, поке інше авто заважало журналістам

Читайте также:  Тисяча гривень за вакцинацію буде виплачена на віртуальні платіжні картки через "Дію", - Шмигаль. ВIДЕО

Політичний оглядач і спецкореспондент «Громадського» Максим Каменєв вважає, що про подібні зустрічі та їхні результати президент України має публічно звітувати суспільству.

«Саме Медведчук як незмінний ключовий представник інтересів Володимира Путіна в Україні – стояв біля витоків проросійського сепаратизму в Україні. А президент Порошенко як верховний головнокомандувач – тепер направляє на схід армію захищати українські землі та відвойовувати уже захоплені міста та села. Тож публічно вони – щонайменше, політичні опоненти, якщо не вороги. Брудна українська політика бачила багато найнесподіваніших колаборацій. Але ця на тлі Революції гідності, війни на сході та анексії Росією Криму – виглядає особливо цинічно», – йдеться в матеріалі «Схем».

У Порошенка зустрічі з Медведчуком «Схемам» пояснили так: «Президент провів кілька зустрічей із Медведчуком, на яких висловив незадоволення через затягування процесу звільнення українських політв’язнів Кремля, яких незаконно утримують в Росії та на окупованих нею територіях, і виключно для зрушення з мертвої точки цього питання», – йдеться у відповіді прес-служби президента.

У Порошенка заперечили спільні з Медведчуком бізнес-інтереси, а також наголосили, що президент «відкрито називає Росію – країною-агресором і не поділяє ідеї та політичні висловлювання Віктора Медведчука».

«Президент Петро Порошенко не мав, не має і не збирається мати жодних спільних бізнес-інтересів чи бізнесів зі спецпредставником СБУ з питань звільнення заручників в гуманітарній підгрупі ТКГ в Мінську Віктором Медведчуком», – наголосили в АП.

Віктор Медведчук на запит журналістів не відповів.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *