“Маю щось розповісти вам, тільки анонімно, будь ласка. Мене досі трусить, від цієї ситуації, що склалася сьогодні зранку.”

Маю щось розповісти вам, тільки анонімно, будь ласка. Мене досі трусить, від цієї ситуації, що склалася сьогодні зранку.

Їду я сьогодні на роботу, як завжди – 90-ий автобус. Він забитий, людьми, але так, що на кожній зупинці пару людей заходить, пару виходить і зберігається баланс. Я стою біля дверей і випускаю та впускаю всіх людей, які заходять, бо на Гната Юри маю виходити. На Героїв Космоса в мої двері входять троє: дві жінки і чоловік. І хоча, колір волосся вони змінили на білявий, все одно видно, що це роми. Розуміючи, що зараз буде, я притискаю сумку до себе, беру телефон в руки і застібаю кармани.
Буквально через одного стоїть чоловік і сумкою на плечі. Я прямо своїми очима бачу, як одна із циганок лізе до нього в сумку. За свої 33 роки я ніколи не бачила, як вони “працюють”. Я й подумати не могла, що так нахабно. Моє обличчя видає обурення і як тільки я відкриваю рота, щоб розгорлопанитися на весь автобус – відчуваю щось гостре упирається мені в живіт. Опускаю очі і бачу, як чоловік, який зайшов з ними, наставив мені ножа. Чесно кажучи, я просто ох**ла. Вибачте, але іншого слова я підібрати не можу. Я заклякла на місці. На наступній зупинці, коли вони вийшли, я просто почала плакати. Я нічого не змогла сказати. А найгидкіше те, що першим до мене підійшов чоловік, якого вони щойно нахабно пограбували і запитав “що сталося? допомога якась потрібна? Вони тебе обікрали?”. В цей момент я ще дужче заплакала. Розумієте, я просто змовчала під страхом, а він готовий був реально допомогти мені у аналогічній ситуації. Ще через зупинку я вийшла, просто сіла на лавочці і ще хвилин 20 тупо плакала. Реально руки трусяться до сих пір.
Я знайшла у вас старе відео, мені здається, що вони там є, але вже з іншим кольором волосся: 

Ромы осуществили 2 грабежи за 30 минут и были задержаны копами …

чому вони досі на волі?
Не знаю, чи правильно я поступила, і що взагалі потрібно робити у таких ситуаціях? Дуже не хотілося б, щоб мої діти залишилися без мами через якийсь гаманець…

Киев Оперативный

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *