Масово виїхали за кордон: Рева озвучив шокуючу кількість українських заробітчан

Понад три мільйони українців на постійній основі працюють за кордоном, при цьому від семи до дев’яти мільйонів їдуть на сезонні заробітки.

Такі цифри озвучив міністр соціальної політики Андрій Рева під час своєї прес-конференції у суботу, 22 грудня. “За даними міграційної служби, на постійній основі працюють за межами України 3,2 млн наших громадян. На непостійній — цифра коливається від 7 до 9 млн українців”, — заявив він.

Міністр підкреслив, що Україна вже налагодила партнерські відносини з низкою країн, де працюють наші громадяни з метою підписання двосторонніх угод, що регулюють питання міграції і працевлаштування. Зокрема, він нагадав, що така угода була підписана 7 грудня у Києві під час візиту президента Литви Далі Грібаускайте.

Рева також додав, що найбільше українських заробітчан працюють у Польщі — 2 мільйони. При цьому тільки половина з них влаштована там легально.

“Найбільше українців сьогодні працює у Польщі — 2 млн. Мільйон із них працює легально, а в польську пенсійну систему сплачують внески лише 400 тисяч наших громадян. При цьому 600 тисяч офіційно влаштованих українців не платять соціальні внески ні там, ні тут. А мільйон працює нелегально”, — пояснив міністр.

Читайте также:  Тайны бизнеса президента Украины. Опубликовано расследования об офшорах Владимира Зеленского

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *