Друг дитинства Володимира Зеленського і співзасновник “95 Кварталу” Денис Манжосов заявив, що не прийшов на прес-конференцію через “мінування” будівлі. Манжосов також заявив, що інформація про погрози на його адресу не відповідає дійсності.

Про це він розказав в ефірі телеканалу “Прямий”, передає РБК.

“Я приїхав на конференцію набагато раніше… Був представник з боку організаторів. Я кажу: “а через скільки заплановано початок?”. Мені кажуть, що через 40 хвилин. Я сів у машину, поїхав пити каву. Пройшло буквально 20 хвилин, мені подзвонили організатори і повідомили про те, що будівля замінована, що краще не з’являтися, що тут буде щось погане”, – заявив Манжосов.

Відомий шоумен також розказав, що “всі дуже сильно хочуть почути якісь неправильні слова, якісь коментарі, якісь провокації в бік одного з кандидатів у президенти”.

Крім того Денис Манжосов заявив, що поширена ЗМІ інформація про погрози на його адресу не відповідає дійсності.

У відповідь на запитання ведучого про те, чи бачив він чи чув про те, що Зеленський вживав наркотичні речовини, відповів:

“Я говорю вам, що це неправда … Це дурість, висмоктана з пальця”.

За матеріалами видання, конфлікт, в результаті якого Денис Манжосов покинув “95 Квартал”, стався на початку 2013 року. У прес-службі “Кварталу” тоді обмежилися повідомленням, що припиняють співпрацю з Манжосовим. П’ять років колишні колеги не підтримують відносини.

Нагадаємо, сьогодні повідомлялося, що о 15:30 в прес-центрі “Українських новин” Денис Манжосов дасть прес-конференцію. Повідомлялося, що він приїхав заздалегідь, а потім покинув приміщення, не відповівши на питання, чи збирається повернутися. Оргвнізатори не могли вийти на зв’язок із ним.

Пізніше з’явилася інформація, що колишній “кварталівець” Манжосов передумав розказувати про Зеленського та заявив про погрози.

Додамо, що правоохоронці та вибухотехніки не знайшли вибухівку в прес-центрі в Києві, де сьогодні мала відбутися пресс-конференція Манжосова.

golosua.info

Не набридаємо! Тільки найважливіше! Жми! Підписуйся! Поділись! Читай тільки краще!

от Avtor

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.