Колишній керівник Головного управління розвідки Міноборони Василь Бурба вважає, що серед українських можновладців є “кріт”, який передає інформацію ворогові.

Про це Бурба заявив телеведучому Савіку Шустеру, повідомляє Цензор.НЕТ.

“Або у нас є кріт. Чому “або”? Цей провал операції – це тільки ланцюжок тих провалів, які відбуваються за останній час. Людей звільняють, у людей забирають документи прикриття. Командирів груп в липні місяці стріляють у Києві. Тобто, це ланцюг. І мало слідство за рік відповідсти: у нас є кріт чи немає?” – сказав Бурба.

За словами ексрозвідника, він хоче допомогти розслідуванні провалу спецоперації із затримки “вагнерівців”. Але допит у ДБР, на який він прийшов, тривав лише 7 хвилин.

“Перша причина провала – що в нас є кріт, який працює на Росію. Друга причина провала – це наша погана підготовка. І третя причина провала – це гарна робота контррозвідки Білорусі”, – вважає Бурба.
“Зі свого аналізу, зі свого досвіду, зі свого керівного погляду можу сказати, що це є провал завдяки людям, які знаходяться у владних кабінетах, які, на мою думку, сленгом скажу, “зливають”, передають інформацію ворогу. І я це хотів довести слідству”, – наголосив він.

от Avtor

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.