«Люди чули вибухи»: з’явилися подробиці страшної пожежі на прикарпатському хімзаводі

У Калуші виникла пожежа на ТОВ “Карпатнафтохім”. Як повідомляють у соцмережах калушани, горить установка з виробництва олефінів.

Люди діляться у соцмережах відео та фото з пожежі. Також місцеві жителі повідомляють, що чули кілька вибухів.

Ця установка була уведена в експлуатацію у жовтні 2005 року, йдеться на сайті «Карпартафтохіму». Розробник проекту – фірма “Linde” (Німеччина) за технологією “AXENS” (Франція). Об’єм інвестицій склав 15 мільйонів доларів.

Як повідомили в обласному управлінні ДСНС,12 січня о 21:08 надійшло повідомлення про пожежу на олефіновому заводі ТОВ “Карпатнафтохім”.

“Зараз відбувається факельне горіння пірогазу. Підрозділи УДСНС в області за допомогою лафетних стволів здійснють охолодження сусідніх будівель. Від Управління ДСНС в області залучено 18 одиниць техніки та близько 90 осіб особового складу. Потерпілих немає”, – йдеться в повідомленні.

Тобто для ліквідації пожежі пірогаз має вигоріти у трубі. Для цього перекрили крани і охолоджують споруди біля приміщення, яке горить.

У секторі комунікцаії поліції Івано-Франківщини повідомили, що на місці задіяні 50 поліцейських – йдеться як про керівництво районного відділу, так і про слідчих та групи реагування патрульної поліції. Вони забезпечують охорону порядку і не допускають наближення людей і транспорту до місця події. 

Читайте также:  Тайны бизнеса президента Украины. Опубликовано расследования об офшорах Владимира Зеленского

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *