Луцькі активісти привернули увагу до поганих доріг – висадили квіти у ями на асфальті

У Луцьку на автошляху зі жвавим рухом за кілька годин висадили квіти. Таким чином мешканці вирішили привернути увагу комунальників до ремонту доріг. Місцеві чиновники підтверджують: за останні роки робили лише ямковий ремонт.

Про це розповідає 5 канал.

На одній із луцьких вулиць від самісінького ранку збираються люди з лопатами. Активісти висаджують квіти в ями в асфальті.

“Не тільки по цій вулиці, є багато інших доріг, які не були відремонтовані після зими, і ми хочемо звернути на це увагу влади. Тому що кожен день тут проїжджають тисячі автівок, і вони всі мусять об’їжджати, це спричиняє аварійність. Разом з тим, машини розбиваються, ми тут теж їздимо… Хочемо, щоб не тут садили квіти, а там, де потрібно, тому що тут потрібно асфальтом залатувати”, – пояснює учасник акції Дмитро Климук.

Читайте также:  Тайны бизнеса президента Украины. Опубликовано расследования об офшорах Владимира Зеленского

Загалом за півгодини роботи активісти засадили пів сотні ям. Таким чином “озеленили” 300 метрів автошляху, де найбільше ям і вибоїн. Учасників акції підтримують водії.

“Це люди зробили правильно, щоб зганьбити Луцьк на цілу Україну. Що таке багате місто, де поряд митниця, де надходження суперові – і в нас отакі дороги. Це просто стид і позор Волині… Це шикарно для всіх областей України, хай повчаться. Як волинські чиновники можуть, де є ямка, посадити квітку”, – вважає водій Володимир Ткаченко.

Нарікають на дорогу і пішоходи. Скаржаться, що її не ремонтували роками. Місцеві чиновники підтверджують: ремонт робили лише ямковий. Проте днями планують узятися за капітальне відновлення дорожнього покриття.

Читайте также:  Тайны бизнеса президента Украины. Опубликовано расследования об офшорах Владимира Зеленского

“Вулиця Набережна, напевно, років 10 капітально не ремонтувалася, точно. Так, були поточні ремонти. Зараз було оголошено два тендери. Думаю, сьогодні-завтра почнуться роботи там”, – каже директор ЖКГ Луцька Юрій Крась.

Таку акцію небайдужі містяни провели у Луцьку вперше. Обіцяють висаджувати квіти й на інших проблемних дорогах міста.

Не набридаємо! Тільки найважливіше! Жми! Підписуйся! Поділись! Читай тільки краще!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *