Крім Коломойського і Пінчука. Українські олігархи підписали меморандум про нові принципи ведення бізнесу

Представники 9 українських фінансово промислових груп підписали меморандум взаємодії влади та бізнесу в країні, який закріплює принципи ведення бізнесу.

Серед них не було Ігоря Коломойського та Віктора Пінчука.  Про це повідомляє кореспондент видання Громадське. У меморандумі перераховано 15 принципів ведення бізнесу, яких мають дотримуватися підписанти.

Це незалежність Національного банку, виконання умов угоди асоціації з ЄС, прозорість та простота податкової системи, судова та антикорупційна реформи, ринок землі, прозора приватизація, боротьба з рейдерством, публічний доступ до інформації про кінцевих власників підприємств та високовартісних активів, підтримка конкурентного середовища та позбавлення СБУ функції розслідування економічних злочинів. «Я вважаю, що зараз в Україні є унікальний економічний консенсус.

Читайте также:  Тайны бизнеса президента Украины. Опубликовано расследования об офшорах Владимира Зеленского

Тож ми маємо унікальний шанс зменшити корупцію, захистити право власності та спростити ведення бізнесу», — сказав економіст Андреас Аслунд. Саме Аслунд підготував меморандум. Документ підписали власник компанії «Укрлендфармінг», Сергій Тігіпко, власник групи «ТАС», Андрій Ставніцер (група «ТІС»), Джок Мендоза-Вілсон директор з міжнародних зв’язків корпорації СКМ Ріната Ахметова, а також представники компаній «Бурізма» Миколи Злочевського, Smart Holding Вадима Новинского, «Епіцентр» Галини та Олександра Герег. Серед підписантів немає співвласника телеканалу «1+1» Ігоря Коломойського та його бізнес-партнерів.

«Було два бізнесмени, яких ми не запрошували підписати ці принципи, але їх прізвища я називати не буду», — сказав Аслунд. Окрім Ігоря Коломойського, судячи з переліку підписантів, меморандум своїми підписами не скріпили і представники холдингу «EastOne» олігарха Віктора Пінчука, якому також належить медіагрупа «StarLightMedia». Чому двох впливових бызнесменів не запросили не захід – невідомо.

Читайте также:  Тайны бизнеса президента Украины. Опубликовано расследования об офшорах Владимира Зеленского

Не набридаємо! Тільки найважливіше! Жми! Підписуйся! Поділись! Читай тільки краще!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *