Представники 9 українських фінансово промислових груп підписали меморандум взаємодії влади та бізнесу в країні, який закріплює принципи ведення бізнесу.

Серед них не було Ігоря Коломойського та Віктора Пінчука.  Про це повідомляє кореспондент видання Громадське. У меморандумі перераховано 15 принципів ведення бізнесу, яких мають дотримуватися підписанти.

Це незалежність Національного банку, виконання умов угоди асоціації з ЄС, прозорість та простота податкової системи, судова та антикорупційна реформи, ринок землі, прозора приватизація, боротьба з рейдерством, публічний доступ до інформації про кінцевих власників підприємств та високовартісних активів, підтримка конкурентного середовища та позбавлення СБУ функції розслідування економічних злочинів. «Я вважаю, що зараз в Україні є унікальний економічний консенсус.

Тож ми маємо унікальний шанс зменшити корупцію, захистити право власності та спростити ведення бізнесу», — сказав економіст Андреас Аслунд. Саме Аслунд підготував меморандум. Документ підписали власник компанії «Укрлендфармінг», Сергій Тігіпко, власник групи «ТАС», Андрій Ставніцер (група «ТІС»), Джок Мендоза-Вілсон директор з міжнародних зв’язків корпорації СКМ Ріната Ахметова, а також представники компаній «Бурізма» Миколи Злочевського, Smart Holding Вадима Новинского, «Епіцентр» Галини та Олександра Герег. Серед підписантів немає співвласника телеканалу «1+1» Ігоря Коломойського та його бізнес-партнерів.

«Було два бізнесмени, яких ми не запрошували підписати ці принципи, але їх прізвища я називати не буду», — сказав Аслунд. Окрім Ігоря Коломойського, судячи з переліку підписантів, меморандум своїми підписами не скріпили і представники холдингу «EastOne» олігарха Віктора Пінчука, якому також належить медіагрупа «StarLightMedia». Чому двох впливових бызнесменів не запросили не захід – невідомо.

Не набридаємо! Тільки найважливіше! Жми! Підписуйся! Поділись! Читай тільки краще!

от Avtor

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.