Американські конгресмени ініціювали розслідування зловживання президентом США Дональдом Трампом владою. 

Голова юридичного комітету Палати представників США Джерольд Недлер заявив, що конгресмени запросять у 60 фізичних та юридичних осіб документи у рамках розслідування ймовірного перешкоджання правосуддю та зловживання владою з боку президента Трампа.

У програмі каналу ABC “Цього тижня” конгресмен Недлер сказав, що комітет хоче отримати документи від Міністерства юстиції, сина президента – Дональда Трампа-молодшого та фінансового директора фундації Трампа Аллена Вайсельберга. “Ми збираємось розпочати розслідування щодо зловживання владою, корупції та перешкоджання правосуддю. Це наша робота – захищати верховенство права”, – сказав Недлер.

Конгресмен заявив, що є очевидним той факт, що президент зловживав владою, втім додав, що зарано говорити про те, чи треба розглядати можливість початку процедури імпічменту.

“Перед тим, як розпочати проти когось процедуру імпічменту, треба переконати американський народ, що це повинно статись”, – вважає Недлер. Білий дім, Міністерство юстиції та фундація Трампа на запит надати коментар щодо цих заяв не відповіли.

Юридичний комітет 4 березня опублікує перелік осіб та організації, до яких із запитом надати документи мають намір звернутися конгресмени.

Не набридаємо! Тільки найважливіше! Жми! Підписуйся! Поділись! Читай тільки краще!

от Avtor

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.