Командування ОС повідомило про початок “режиму тиші” з обопільним припиненням будь-якого вогню

Підрозділи Об’єднаних сил, незважаючи на оголошений “режим тиші”, будуть адекватно відповідати на ворожі обстріли в разі провокацій.

Як пише Цензор.НЕТ, про це йдеться в повідомленні пресцентру ОС : “На виконання рішення, ухваленого у Мінську під час засідання Тристоронньої контактної групи, з 00 годин 01 хвилин за київським часом 21 липня 2019 року уздовж всієї лінії розмежування в районі проведення ООС у Донецькій та Луганській областях встановлюється “режим тиші”, що передбачає обопільне припинення ведення вогню з будь-яких видів озброєння.

Водночас наголошуємо, що підрозділи Об’єднаних сил адекватно відповідатимуть на ворожі обстріли у разі порушення російськими окупаційними підрозділами режиму припинення вогню та здійснення ними збройних провокацій й обстрілів наших позицій, чи мирних населених пунктів.

Читайте также:  Пенсійному фонду не вистачає коштів для підвищення пенсій з 1 грудня попри заяви Шмигаля

Відповідно до чинного Законодавства України, Об’єднані сили мають право і зобов’язані забезпечити збереження життя і здоров’я військовослужбовців, цивільного населення, не допустити втрати території”.

Нагадуємо, 17 липня Тристороння контактна група на переговорах в Мінську погодила припинення вогню на Донбасі з опівночі 21 липня 2019 року за київським часом.

Не набридаємо! Тільки найважливіше! Жми! Підписуйся! Поділись! Читай тільки краще!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *