Команда Януковича повернулась грабувати країну!

Нещодавно громадські активісти повідомили мені, що нардеп від Опоблоку Нестор Шуфрич разом із екс-чиновником уряду Азарова Михайлом Бродським здійснюють незаконний видобуток піску з родовища Ново-Українське на Київщині.

Через контрольований ними ПАТ «Київський річковий порт» пісок відвантажується в порушення законодавства без дозвільних документів та договору оренди на ділянку розміром більше 700 гектарів.

Виходить що ринок піску в Україні контролюється людьми з оточення Януковича, які до сих пір збагачуються на незаконних схемах та знищують нашу екологію. Фактично мова йде про створення злочинної організації, діяльність якої направлена на незаконне використання надр, забруднення та псування земель і, як наслідок, ухилення від сплати податків в особливо великих розмірах.

В Україні є безліч природних ресурсів, які за Конституцією належать народу, а по факту привласнюються купкою можновладців і нечесних підприємців. Направив до Генпрокуратури та нацполіції заяву для проведення повного і об’єктивного досудового розслідування та притягнення винних осіб до кримінальної відповідальності, а також зупинення розкрадання народного майна!

Віталій Купрій

Жми! Подписывайся! Читай только лучшее!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *