Кличко подав до суду на Гончарука та Богдана

Нині судом вирішується питання щодо відкриття проваджень за даними адміністративними справами.

Голова Київської міськдержадміністрації Віталій Кличко позивається до Кабінету міністрів, прем’єр-міністра Олексія Гончарука та керівника Офісу президента України Андрія Богдана через подання до президента про його звільнення з посади голови КМДА

Як повідомляє прес-служба суду, до Окружного адміністративного суду Києва (ОАСК ) надійшло два позови від Кличка. Зокрема, він позивається до Кабміну та Гончарука і просить суд визнати протиправними дії уряду щодо внесення президенту подання від 4 вересня про своє звільнення з посади голови КМДА у зв’язку із закінченням терміну повноважень глави держави.

Зазначається, що у даному позові Кличко також просить скасувати пропозицію прем’єра від 4 вересня про його звільнення з посади голови КМДА. “В іншому адміністративному позові, що надійшов до ОАСК, позивачем зазначений голова КМДА Віталій Кличко, відповідачем – керівник Офісу президента України Андрій Богдан, треті особи – Офіс президента та Кабінет міністрів.

Позивач просить суд визнати протиправними та такими, що вчинені з перевищенням наданих повноважень, дії керівника ОПУ Богдана щодо звернення до уряду з листом про внесення президенту подання про звільнення Кличка з посади голови КМДА”, – йдеться в повідомленні.

Нині судом вирішується питання щодо відкриття проваджень за даними адміністративними справами.

Як повідомляв УНІАН, 24 липня керівник Офісу президента України Андрій Богдан направив міністру Кабінету міністрів лист з проханням щодо подання на звільнення Кличка з посади голови КМДА. 4 вересня Кабінет міністрів схвалив подання про звільнення Кличка з посади голови КМДА і направив його до Офісу президента.

Сам Кличко вважає спробу звільнити його з посади голови Київської міської державної адміністрації антиконституційною і недемократичною.

УНІАН

Не набридаємо! Тільки найважливіше! Жми! Підписуйся! Поділись! Читай тільки краще!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *