Канал Медведчука показує божевільних бабусь, які аргументують чому не можна продавати землю

На «112 каналі» сьогодні показують божевільних бабусь, які аргументують чому не можна продавати землю. Оптимально, на їхню думку, щоб землю всім роздали і навіть, якщо люди її не обробляють, то, щоб вона просто була. «Ми народилися, батьки прадіди, ми хочемо, щоб нашим дітям і нашим онуками-правнукам залишилася земля». Такий набір нескладного бурмотіння видає канал Медведчука. Про це у своєму блозі пише блогер і політолог Юрій Романенко.

Він зазначає, це бурмотіння і є суть несвідомого нашого могутнього народу. Ніхто працювати на землі не хоче, села стоять порожні, мільйони втекли за кордон, бо не можуть прогодуватися за допомогою найбагатших чорноземів, тому працюють на польських фермерів, які можуть купити і продати свою землю, «онуки і правнуки» поголовно мріють виїхати за кордон, сидіти в інтернеті і викладати фото в інстаграмі. Однак, жах від продажу землі транслюється на інше очманіле населення, яке взагалі ніякого відношення до тієї землі не має і мати не буде.

Читайте также:  Тайны бизнеса президента Украины. Опубликовано расследования об офшорах Владимира Зеленского

Романенко підкреслює, найсмішніше, що незалежно від того, чи дозволять продаж землі чи ні, життя очманілих ніяк не зміниться. Тому що для того, щоб добре жити потрібно перестати бути очманілими. Включати мізки, думати, ставити запитання, читати книги, вчити дітей читати книги, перестати жити в стані свята цілий рік, робити висновки зі своїх і чужих помилок, але це не про очманілих. Тому взагалі немає сенсу перейматися їх долею. Яке б не було прийнято рішення життя очманілих буде таким же. Тому потрібно дивитися на це, як на цирк. Перейматися проблемами «циркової групи» абсолютно ірраціонально.

Читайте также:  Тайны бизнеса президента Украины. Опубликовано расследования об офшорах Владимира Зеленского

Не набридаємо! Тільки найважливіше! Жми! Підписуйся! Поділись! Читай тільки краще!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *