Кабінет міністрів України схвалив в середу на засіданні Національну транспортну стратегію на період до 2030 року “Drive Ukraine 2030”. Про це повідомляється на сайті відомства.

“Документ є досить модерним і спрямованим не тільки на вирішення проблем сучасності, а й на створення нової інфраструктурної реальності. Ми можемо нескінченно латати дороги або модернізувати вагони, яким по 40 і більше років. Але тільки амбітні плани і “велика інфраструктурна революція” можуть дати Україні нова якість. Побудова сучасної держави вимагає сучасного підходу”, – прокоментував рішення міністр інфраструктури Володимир Омелян.

За словами Омеляна, стратегічною метою є інтеграція України в світову економіку і технологічний стрибок у сфері інфраструктури. Міністр також зазначив, що над документом працювала сильна команда з європейських експертів і консультантів, співробітників Міністерства та офісу підтримки реформ.

Презентація Стратегії відбудеться в рамках Міжнародного тижня з торгівлі і транспорту, який проходить в Одесі з 29 травня по 1 червня 2018 року.

Нагадаємо, в березні Кабінет міністрів затвердив державну цільову економічну програму розвитку автомобільних доріг загального користування державного значення на 2018-2022 роки. За п’ять років з різних джерел на дороги планується направити близько 300 млрд гривень.

Як відомо, дороги в Україні зношені на 95-97%. У 2017 році “Укравтодор” відновив близько 2000 км – близько 1% від усієї протяжності трас. Такими темпами країні не вистачить і 100 років, щоб відновити все дорожнє покриття. Крім того, траси потребують щорічного ремонті. Раніше сайт “Сегодня” дізнався, як Україні побудувати якісні траси раз і назавжди.

от Igryk

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.