Кабмін після оголошення про відставку Гройсмана вивів із держвласності Калуську ТЕЦ, – Герус. ДОКУМЕНТ

Калуська ТЕЦ – це великий об’єкт електроенергетики і фактично єдиний об’єкт генерації і єдиний покупець вугілля на західній Україні, який не належить компанії ДТЕК.

Про це на своїй сторінці в Фейсбуці написав представник президента в Кабінеті Міністрів Андрій Герус, передає Цензор.НЕТ.

“Якби ж то винесли тільки телевізори. Вже після того, як прем`єр-міністр оголосив про свою відставку, на минулому непрозорому засіданні уряду було прийнято рішення вивести із державної власності Калуську ТЕЦ (а також було прийнято рішення про спеціальну державну допомогу цій ТЕЦ). Передається ТЕЦ у комунальну власність міста Калуша, там теперішній міністр Насалик раніше був мером міста. Калуська ТЕЦ – це досить великий об’єкт електроенергетики і фактично єдиний об’єкт генерації та єдиний покупець вугілля у Бурштинському острові/на Західній Україні, який не належить компанії ДТЕК (принаймні поки що)”, – розповів він.

Читайте также:  Тайны бизнеса президента Украины. Опубликовано расследования об офшорах Владимира Зеленского

“Економічна доцільність такої безкоштовної передачі є дуже сумнівною. І цілком імовірно, що наступним кроком буде передача цього об’єкту у приватні руки за безкоштовно (псевдо-концесія або інша схема). Я думаю, після оголошеної заяви про відставку “виносити” державну власність, та ще й таким таємним непрозорим способом, є не дуже хорошою практикою, зокрема з точки зору довіри суспільства до таких рішень”, – додав Герус.

Кабмін після оголошення про відставку Гройсмана вивів із держвласності Калуську ТЕЦ, - Герус 01
Кабмін після оголошення про відставку Гройсмана вивів із держвласності Калуську ТЕЦ, - Герус 02

Не набридаємо! Тільки найважливіше! Жми! Підписуйся! Поділись! Читай тільки краще!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *