Гройсманоміка: план з приватизації на рік виконано на 2,1%

План надходжень до бюджету від приватизації, встановлений на 2019 рік, станом на початок серпня виконали лише на 2,1%.

Про це повідомляють у Міністерстві фінансів України.

Там зазначають, що всього від початку року держава отримала близько 400 мільйонів гривень від приватизації. Ці надходження забезпечила мала приватизація, яка проводиться через систему «Prozorro.Продажі». Водночас жодне з підприємств так званої великої приватизації державі продати так і не вдалося.

Надходження до бюджету, які мала забезпечити приватизація, замінили за допомогою державних запозичень. Зокрема, завдяки цьому держава від початку року позичила 311,5 мільярда гривень.

Читайте также:  Тайны бизнеса президента Украины. Опубликовано расследования об офшорах Владимира Зеленского

При цьому у Мінфіні заявляють, що для подальшого фінансування бюджету України до кінця 2019 року вкрай важливо розпочати велику приватизацію.

«Водночас для фінансування бюджету вкрай важливо забезпечити початок великої приватизації вже цього року», — повідомили у Мінфіні.

21 червня голова Фонду державного майна звернувся до Зеленського з проханням сприяти відновленню великої приватизації, яка наразі не відбувається через судову тяганину.

Раніше стало відомо, що Окружний адміністративний суд Києва заборонив Фонду держмайна продавати контрольний пакет акцій Центренерго, а Господарський суд — Президент-готель. Обидві компанії перебувають у переліку великої приватизації.

Читайте также:  Тайны бизнеса президента Украины. Опубликовано расследования об офшорах Владимира Зеленского

Не набридаємо! Тільки найважливіше! Жми! Підписуйся! Поділись! Читай тільки краще!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *