Гройсман заявив, що 14 лютого Кабмін ухвалить рішення щодо монетизації субсидій

Кабінет міністрів України 14 лютого ухвалить зміни щодо монетизації субсидій ОСББ. Про це заявив прем’єр-міністр Володимир Гройсман під час Години запитань до уряду у парламенті, трансляцію вів телеканал “112 Україна”.

Нардеп з “Самопомочі” Олена Бабак заявила, що комітет ВР з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства на своєму засіданні висловив недовіру і визнав незадовільною роботу міністра фінансів Олександра Данилюка та його заступника Сергія Марченка через якість проведення монетизації субсидій.

Зазначимо, у ВР зареєстровано відповідну постанову №8025.

“Вся Україна в колапсі, підприємства водо-, теплопостачання не знають, як вони у січні будуть отримувати субсидії. ОСББ і ЖБК взагалі залишилися поза увагою. Ви не чуєте людей. ОСББ не хочуть адмініструвати субсидії, вони хочуть, щоб домогосподарства отримували ці кошти напряму. Якщо ви не ходите на засідання комітетів, коли саме, назвіть дату, буде прийнята постанова і зміни до наказу Мінфіну? Назвіть цю дату”, – сказала Бабак.

Зі свого боку, прем’єр-міністр Володимир Гройсман заявив: “Що стосується ОСББ, що стосується виробників енергії і комунальних послуг, все, гривня у гривню, буде їм заплачено коштами. Ми наступної середи приймемо зміни, які є необхідні, і я вважаю, що система запрацює абсолютно нормально. Я прошу вибачення за такі технічні збої, але наголошую, що саме ми робимо це вперше і робимо це відповідально. Ми не залишимо жодне ОСББ без уваги і з боргами”.

Нагадаємо, вчора було оприлюднено заяву з боку українських об’єднань співвласників багатоквартирних будинків щодо запропонованих Міністерством фінансів змін щодо пільг і субсидій. Представники ОСББ попросили Кабмін затвердити реальний механізм виплати у грошовій формі і пільг і житлових субсидій, починаючи з періоду за січень 2018 року, а запропонований Міністерством фінансів проект постанови – відхилити.

Джерело

Читайте также:  Тайны бизнеса президента Украины. Опубликовано расследования об офшорах Владимира Зеленского

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *