Гройсман з Порошенком вийшли на новий рівень знищення української нації. Надшвидкий. Мовчатимемо – остаточно станемо їх рабами.

Спочатку вони безпідставно підняли ціни на газ та опалення, примушуючи населення України платити за газ за брехливим тарифом Роттердам+ (незважаючи на те, що газу українського видобутку вистачає на потреби домогосподарств і соціального сектору).

Ми змовчали, проковтнули.

Платимо, мільйонами пішли по субсидії.

Але тепер ще один удар: насамперед, який вдарить одиноких мешканців села, що живуть у хатах, побудованих на великі родини, взагалі селян, які на думку влади мають наглість жити не в будах, а в більш-менш пристойних будинках, і городян – що колись побудували, купили чи успадкували нормальні (середнього розміру) квартири, а не тісні хрущовки чи гостинки.

З 1 травня 2018 року Кабмін ввів нове правило: субсидія відміняється якщо площа квартири перевищує 120 кв. метрів, а будинку – 200 кв. м, крім дитячих будинків сімейного типу та прийомних сімей. Власники такої житлової площі будуть оплачувати послуги у повному обсязі.

Особам працездатного віку, які претендують на субсидію, але не реєструються як безробітні у центрі занятості, оскільки працють без оформлення в Україні або за кордоном, органи соцзахисту автоматично рахуватимуть дохід три прожиткові мінімуми – 5286 гривень.

Також субсидію не призначатимуть, якщо у власності сім’ї є автомобіль, якому менше 5 років, (крім мопеда та авто, наданого органом соціального захисту населення).

Також з 1 травня 2018 року соціальна норма на газове опалення буде зменшена до 4,5 куб.м на 1 кв.м площі, електроопалення – 30 кВт.год на 1 кв.м площі.

Отже, не побоюся передбачити, що більша частина українців з першого травня опиниться за межею бідності.

Пенсіонери у більшості своїй – що в селі, що в місті – за таких умов приречені до смерті з голоду. Без перебільшення.

Малозабезпечені родини – так само.

На наших очах крадії-мародери при владі з дурості чи жорстокого розрахунку починають справжній геноцид українського народу.

Продовжимо мовчати?

Мій пост про нові правила субсидій від Порошенка-Гройсмана викликав велике обговорення, тому сьогодні зроблю кілька ремарок.

1. Вартість опалення наразі є неадекватною і непомірною для більшості домогосподарств. З людей викачують гроші, які тупо йдуть в кишені олігархів.

2. Нас примушують платити вартість брехливого тарифу «Роттердам плюс», у той самий час, як газу українського видобутку, який значно дешевший, вистачає для покриття потреб домогосподарств і соціальної сфери.

3. Роттердам плюс мають сплачувати фірташі-ахметови зі своїми неефективними енергоємними підприємствами, чому ми повинні зі своєї кишені їх фінансувати?

4. Неадекватно завищена ціна для частини громадян компенсувалася субсидіями.

5. Зараз їх потрошку починають відбирати, роблячи українців ще біднішими, примушуючи їх погіршувати умови життя родин (бо більшість заробленого йде на комуналку), а деяких – вижене з житла, примусить продати куплений три роки тому деу ланос, і т.п.

Мене обурюють люди, які радіють відміні субсидій для 20% їх отримувачів: ось, ми платимо, хай інші теж платять, всі разом будемо жити гірше. Дякуємо владі.

А замислитись про те, чому ми повинні платити на рівних з олігархами захмарні тарифи – слабо?

Добре ще коли у соцмережі радіють зубожінню мільйонів родин порохоботи. Їм хоч за то платять.

Але не вкладається в голову, чому цьому радіють багато хто з ніби нормальних мислячих людей? Стокгольмський синдром? Рабська психологія? Що це?

Тетяна ВИСОЦЬКА

от Igryk

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.