НАБУ та СБУ затримали заступника міністра з питань тимчасово окупованих територій України Юрія Гримчака та його помічника на хабарі розміром 480 тисяч доларів.

“Зараз проходить затримка мого чоловіка Гримчака Юрія Миколайовича генеральною прокуратурою України”, – написала дружина на Facebook.

За інформацією 24 каналу затримання відбулося у Києві на Подолі. У НАБУ зазначили, що затримали держслужбовців за підозрою у шахрайстві в особливо великих розмірах. Санкція статті передбачає позбавлення волі на термін від 5 до 12 років з конфіскацією майна.

гримчак помічник затримання хабар
Затримання помічника Гримчака на хабарі у Києві/ Фото: 24 канал

Працівники міністерства вимагали від підприємця неправомірну вигоду у розмірі 1,1 мільйона доларів. Правохоронці затримали держслужбовців під час одержання частини коштів.

набу гримчак сбу
Правохоронці вилучили 480 тисяч доларів/ Фото: НАБУ

помічник гримчака хабар набу сбу затримання
Помічник Юрія Гримчака/ Фото: 24 канал

Як повідомляє журналістка 24 каналу, Юрій Гримчак уже перебуває на допиті в ГПУ. У його кабінеті знайшли всі докази злочину.

гримчак сбу набу гпу хабар злочин
Юрій Гримчак на допиті в ГПУ/ Фото: 24 канал

Новина доповнюється.

Хто такий Юрій Гримчак? Юрій Гримчак – народний депутат України 6-го скликання. Від створення Міністерства тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб був радником, а згодом і заступником міністра з тимчасово окупованих територій.

24tv.ua

Не набридаємо! Тільки найважливіше! Жми! Підписуйся! Поділись! Читай тільки краще!

от Avtor

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.