Гороскоп на 12 лютого 2019 для всіх знаків Зодіаку

Овен

Овнам варто відмовитися від напруженої роботи і нових починань. У поточних справах небажано поспішати самому і квапити інших. Прогресу сьогодні заважають лінощі, пасивність, інертність, але ці ж якості захистять вас від необачних дій, допоможуть дотримуватися плану і дотримуватися принципу розумної економії. Можливо, ви утримайтеся від спокуси вийти за рамки бюджету і витратити більше, ніж маєте

Тілець

Сьогодні Тільці мають право орієнтуватися на власні потреби, так як знають себе краще, ніж хто-небудь інший. День пройде спокійно, якщо ви вірні своїм головним принципам, не порушуєте законів і правил. Якщо ви надмірно честолюбні або надмірно самолюбний хтось із вашого оточення, ймовірний конфлікт з переходом на особистості. Не варто його підкреслювати і форсувати, створюючи ґрунт для майбутніх проблем.

Близнюки

Сьогодні Близнюкам не варто прагнути на передній план: відкрито дертися вгору по службових сходах, оприлюднювати деталі свого матеріального становища або нюанси приватного життя. Саме час усамітнитися, щоб відновити сили і привести в порядок ресурси. Якщо ситуація змушує до активності, краще йти до мети обхідним шляхом. Не варто вплутувати в свої справи друзів, партнерів, зарубіжних знайомих.

Рак

Для Раків день вдалий, але все ж не завадять заходи обережності, особливо, якщо в справі з’явився «людський фактор». Важливо правильно вибрати друга, спонсора, інвестора і не посваритися з тією людиною, яка дійсно готова вам допомогти. Вам варто бути уважнішими, спілкуючись з новими людьми або контактуючи з незвичайною, норовливої особистістю. Не найкращий момент для ваших власних примх.

Лев

Сьогодні Леви можуть опинитися перед вибором між особистими інтересами та інтересами справи, зовнішнім ефектом і реальною користю. Ви можете зробити будь-який крок, але пам’ятаючи про можливі наслідки. Зробивши неправильний хід, ви ризикуєте підірвати свій авторитет, створити передумови для конкуренції або сварки, загострення стосунків із начальством, друзями або спонсорами. Відповідальні рішення краще приймати з ранку.

Діва

Сьогодні хтось має намір перешкодити Дівам досягти мети, але всі перешкоди в результаті виявляться подолані. Якщо ви намітили вірний маршрут, ніщо не зіб’є вас зі шляху і не змусить відмовитися від своїх планів. Щоб не створити собі зайвих проблем, постарайтеся не шукати в цю добу підтримки у малознайомих людей і не надавати їм допомогу без крайньої потреби, не змінювати стратегію і не заводити нових зв’язків.

Терези

Сьогодні зірки радять Терезам займатися зміцненням своїх матеріальних позицій, так як це найкращий спосіб зробити міцніше моральні позиції. При цьому бажано зробити акцент на перевірених шляхах, обов’язкових платежах, офіційних правах і джерелах доходу. Рекомендується виключити фінансові експерименти, нові ризиковані вкладення і, по можливості, відмовитися від допомоги друзів у грошових справах.

Скорпіон

Сьогодні Скорпіонам варто проявити гнучкість і поступитися партнерові. У розумних межах, вітається будь-який компроміс, що дозволяє виграти час. Найбільш імовірною причиною конфліктів у цей день є війна самолюбств. В цьому випадку, може постраждати дружба, сімейний альянс, шлюбний союз. Не варто втручатися у відносини батьків і «кращих друзів», зачіпати територіальні та побутові питання.

Стрілець

Сьогодні у Стрільців не надто багато клопоту, якщо налагоджені рутинні справи. Ваші помічники і підлеглі зроблять все в кращому вигляді, а невеликі недоліки і забавні непорозуміння буде нескладно виправити. Якщо ж ви покладалися не на тих людей або допустили інші помилки в організації повсякденних процесів, можливі будь-які сюрпризи. Не варто звертатися за допомогою до випадкових знайомих, уявних друзів.

Козеріг

В цей день Козерогам не варто відмовляти собі в елементарному комфорті. Небажано приступати до нових справ, особливо, які вимагають рухливості, швидкості реакцій, зміни точки зору. Ілюзія стабільності може підштовхнути вас до невиправданого експромту, результатами якого ви навряд чи будете задоволені. Не рекомендується різко змінювати що-небудь у фінансових і любовних справах, творчій концепції.

Водолій

На цей день Водоліям не варто планувати починання. У кращому випадку, доля не дасть вам шанс втілити ваш задум, а в гіршому ви отримаєте незадовільний результат і даремно витратите час, сили, гроші. Можливі напружені відносини з близькою людиною, наприклад, одним з батьків. День схиляє до інертності і навіть якщо вас все дратує, вам буде нелегко покинути обжите місце.

Риби

Для Риб це сприятливий день, але швидкого прогресу чекати не варто. Важливі справи, включаючи інформаційні пошуки, платежі, покупки і роз’їзди, краще перенести на першу половину доби, так як з наближенням вечора ситуація стане менш передбачуваною. Можливо, вас підведуть навіть ваші друзі і родичі. Не варто спокушатися знайомими варіантами і компромісами, незабаром вони стануть неактуальними.

Жми! Подписывайся! Читай только лучшее!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *