Гончарук розповів про плани на 2020 рік

Уряд створив “генеральний план” для країни і з весни 2020 року починає “Велике будівництво”.

Пряма мова Гончарука: “З 1 січня запрацює е-Малятко – сервіс державних послуг для новонароджених. В кінці січня повноцінно запустимо портал державних послуг  “Дія”, що дозволить зберігати офіційні документи “в смартфоні”.

“З 1 квітня 2020 р запрацює другий етап медичної реформи, яка охопить не тільки “первинку”, але також спеціалізовану допомогу, реабілітацію, паліативну допомогу та програму “Доступні ліки” (на яку, разом з інсуліном, ми заклали 3,3 млрд грн). Гроші, нарешті, “підуть за пацієнтом”.

“Уже наступного року ми здамо в експлуатацію 100 садків, 100 шкіл, 100 стадіонів, а також 25 центрів екстреної допомоги.  а п’ять років – (плануємо – ред.) капітально відремонтувати 24 тис. км національних доріг, модернізувати 15 аеропортів та 5 портів”.

Читайте также:  Тайны бизнеса президента Украины. Опубликовано расследования об офшорах Владимира Зеленского

Деталі: У лютому Гончарук анонсує старт програми кредитування для малого та мікробізнесу для забезпечення бізнесу доступними ресурсами “Повертайся та залишайся” – кредити під 5%, 7% і 9% річних на відкриття власної справи.

За словами прем’єра, рейдерство “вже відступає, але в наступному році ми остаточно подолаємо його як явище”.

Дослівно: “Заблокуємо “чорних реєстраторів”, усунемо слабкі місця в реєстрах та законодавстві та переведемо всі основні дані та операції в електронну форму, посиливши захист даних та транзакцій”.  У новому році продовжить набирати оберти цифровізація та витіснення бюрократії корупції”.

Читайте также:  Тайны бизнеса президента Украины. Опубликовано расследования об офшорах Владимира Зеленского

Деталі: Також Гончарук заявив про плани уряду вийти протягом найближчих років “на реальний прожитковий мінімум у 4200 грн”.

Дослівно: “Але для цього потрібно запустити та вивести з тіні економіку, а також зробити систему соціального захисту більш ефективною. Почнемо з відв’язки від прожиткового чимало фінансових показників”.

При цьому глава уряду заявив, що хотів би, щоб дві речі “були кращими, ніж є” – бюджет 2019 року та  закон про землю.

Серед “істотних досягнень” нового уряду, серед іншого, Гончарук назвав нову програму співпраці з МВФ та контракт про транзит газу з РФ на 5 років.

Читайте также:  Тайны бизнеса президента Украины. Опубликовано расследования об офшорах Владимира Зеленского

epravda.com.ua

Не набридаємо! Тільки найважливіше! Жми! Підписуйся! Поділись! Читай тільки краще!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *