Глава Нацполіції Сергій Князєв написав заяву про відставку на ім’я міністра внутрішніх справ Арсена Авакова.

Про це він заявив сьогодні, 24 вересня, під час брифінгу, передає Цензор.НЕТ.

Відео ТСН

“8 лютого 2017 року мене призначили головою Національної поліції. Під час представлення в уряді я заявив, що це для мене велика честь, що основні мої завдання – це реформи і спокій на вулицях. Так я заявив, стоячи на урядовому засіданні. 2,5 року я тільки цим і займався. Я і офіцери, які працювали, працюють і будуть працювати. Результати я вам озвучив. За цей час у ЗМІ неодноразово з’являлися брудні історії, на які я, чесно, майже не звертав уваги, особливо, бо я знав, що я роблю свою роботу правильно, чесно і мені ніколи було про це довго думати”, – зазначив Князєв.

“Глава Нацполіції – це не політична посада. І поліція – це не політичний орган. Принципова позиція: поліцію неприпустимо втягувати в політичні інсинуації. І ми це показали на виборах-2019 року. Виборчий процес 2019 року з боку правоохоронної системи оцінено як міжнародним співтовариством, так і всією громадою нашої держави”, – додав він

“Я дуже люблю свою роботу. Повністю віддавав і віддаю себе їй. Це, дійсно справа мого життя, якій я віддав 28 років. Але я вирішив подати у відставку. Я щойно повернувся, передавши міністру внутрішніх справ заяву щодо звільнення мене з посади. Вважаю, що це той крок, мій, як глави поліції європейської держави”, – завив Князєв.

“Я вдячний всьому колективу Національної поліції, який працював, працює і буде працювати, продовжуватиме реформи. Стратегія нами запланована на довгі роки. Честь маю”, – резюмував він.

Не набридаємо! Тільки найважливіше! Жми! Підписуйся! Поділись! Читай тільки краще!

от Avtor

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.