Фото дня: в Одесі яскраво та масштабно відгуляли традиційну “Гуморину”

В Одесі проходить традиційне свято сміху “Гуморина”.
Головний захід “Гуморини” — барвистий парад, який в цьому році був явно масштабнішим, ніж попередній. З учасників навіть довелося сформувати дві колони: піші карнавальщики вишикувалися на Преображенській, а автоколона — на Садовій.

Як розповіла “Думській” організатор “Гуморини”, голова фонду “Холідейз” Олена Орлова, всього у святковій ході брали участь майже 2,5 тисячі осіб, розділених на 40 груп за тематикою і костюмів.

“Ми дуже переживали за погоди. Добре, що не було дощу, але вітер, звичайно, вніс корективи — ледь не зірвав обшивку з деяких автомобілів, — повідала Орлова. — За словами організатора, в цьому році підприємці надали дуже суттєву допомогу свята. Мерія традиційно взяла на себе технічну підтримку параду і фінансування Комедіади. Все інше вдалося зробити завдяки допомозі одеських підприємців, за що ми їм дуже вдячні”.

Парад-2018 був дуже різноманітним: до традиційних вже кришнаїтів, байкерів і свити Дарта Вейдера додалися оркестри, в тому числі Нацгвардії. У ході взяли участь студенти одеських вишів, музичні колективи міста, учасники Комедіади і просто розкуті одесити. Фінішував парад на Приморському бульварі, де його зустрічав мер міста і члени журі клоунського фестивалю.

Джерело

Читайте также:  Тайны бизнеса президента Украины. Опубликовано расследования об офшорах Владимира Зеленского

 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *