Фонд дружини президента Порошенка профінансує фонд дружини віце-прем’єра Зубка

У Житомирі стартував фестиваль сучасної культури «Жовтень у Жовтні» за підтримки родини віце-прем’єра Геннадія Зубка, фонду дружини президента Петра Порошенка та Українського культурного фонду.

Фестиваль пройде в рамках міжнародної конференції «Коли територія набуває ідентичності», який стартував сьогодні  в Житомирі. Як повідомляє місцеве видання zhitomir.info, на відкриття конференції до Житомира завітали дружина президента України Марина Порошенко, віце-прем’єр-міністр – міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко та міністр культури Євген Нищук.

Видання повідомляє, що громадська організація дружини віце-прем’єра Геннадія Зубка «Житомир, зроби голосніше!» отримає від фонду Марини Порошенко 2 млн грн на реалізацію двох проектів в обласному центрі, зокрема 1,49 млн грн – на організацію фестивалю «Жовтень в Жовтні».

За інформацією видання, дружина президента Марина Порошенко вже двічі цьогоріч приїжджала до Житомира: 1 вересня вона подивилася, як виглядає Нова українська школа – житомирська гімназія №3. А вже 8 вересня разом із главою держави завітали на День міста до Житомира.

Читайте также:  Перші таблетки від COVID-19 схвалили в ЄС

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *