Фігурант “бурштинової справи” Розенблат похизувався новим “сонячним каменем” у колекції

Народний депутат України Борислав Розенблат, колись член фракції БПП, а наразі позафракційний, фігурант резонансної корупційної «бурштинової справи», разом із колишнім колегою по партії Віталієм Гудзенко вже не просто не приховують незаконний видобуток бурштину на Житомирщині, а й хизуються ним.

Так, на фото, які Розенблат оприлюднив на своїй сторінці у Facebook, він разом із Гудзенком позує з величезним шматком “сонячного каменю”.

“Скарби Житомирського Полісся”, – коментує свій допис народний депутат. 

У коментарях Борислав Соломонович захоплювався цільністю “соняного каменю” і переконував підписників, що нелегальний видобуток бурштину в Україні припинили ще минулого року. У той же час, звідки взявся такий екземпляр каменю, ще й із ящіркою усередині, народний депутат не повідомив. Тоді як ціна такого каменю, ще й з рідким інклюзивом, стартує від 100 000$.

Також, на одній із світлин депутати тримають картину, яка теж викладена шматочками бурштину. Ціна такої картини на замовлення може сягати 1000$.

Нагадаємо, у червні 2017 НАБУ розкрило корупційну схему народних депутатів з нелегального видобутку бурштину в Північно-Західних областях України — Поліському бурштиноносному районі.

За словами директора НАБУ Ситника, видобуток бурштину і його подальша реалізація через офшорну фірму сестри Розенблата мав здійснюватись під виглядом рекультивації земель Житомирської області.

11 липня Верховна Рада України зняла недоторканність з Розенблата та Максима Полякова. У діях Розенблата слідство вбачає ознаки зловживання впливом і хабарництво на загальну суму 280 тис. доларів, у діях Полякова – ознаки зловживання впливом і хабарництво на суму 7,5 тис. доларів.

Зазначимо також, що Поляков, народний депутат від “Народного фронту”, член Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг, який також фігурує у “бурштиновій справі” разом із Бориславом Розенблатом не голосували за законопроект, який передбачає створення в Україні Вищого антикорупційного суду.

І якщо Розенблат був відсутній під час голосування за президентський закон про Вищий антикорупційний суд, то Мустафа Найєм, Гліб Загорій і Ніна Южаніна, ще три народних депутати від БПП, були присутні у сесійній залі, але не голосували за нього.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *