Експерт оцінив кадрові зміни Порошенка

Президент Петро Порошенко запізнився із кадровими змінами. Про це Gazeta.uaсказав політичний оглядач Леонід Швець.

“Порошенко, який йде на другий термін, при цьому маючи низькі рейтинги, може себе “продати” лише як оновлений варіант. Тому створюється образ Порошенко-2.

У Петра Олексійовича звичайно є свої заслуги. Але вибори показали – це по великому рахунку не користується підтримкою. Люди можуть віддавати йому належне за перший термін, але не хочуть бачити у другому такого ж Порошенка-1. Тому і треба “продати” оновленого, з іншою командою, який прислухається до громадських активістів. Технологія правильна, тут немає чого заперечувати.

Треба “продати” оновленого, з іншою командою, який прислухається до громадських активістів

Але подібні речі треба було робити дещо раніше, хоча би за півроку до офіційної кампанії. Коли це робиться за 2 тижні до виборів, це не просто історія про “Боржомі”, який пізно пити, бо нирки відвалилися”, це взагалі “ні про що”. Виглядає неповагою до суспільства. Сприймається, як подачка.

Фотографія з Семочком в Адміністрації президента кілька днів шириться Інтернетом. Відтоді ми нічого про нього не чули. Тому навряд чи, що Порошенко все зрозумів і у нього корінним чином змінилася позиція.

У ситуації, коли перед виборами навіть Тимошенко прибрала Мангера з лав своєї партії, Гордєєв і Рищук залишалися на власних посадах. А другий і ще залишається. Відставка Гордєєва не супроводжувалася жодним заявами президента. Щось там у камерній обстановці він казав активістам, але суспільство цього не почуло. Якщо припустити, що Порошенко таки переобереться, то швидше за все Семочка звільнять. Він дійсно “токсична” фігура.

Порошенко в українські політиці – 21 рік. Не треба бути наївним і думати, що він зміниться на 22-ий.

Президент дуже не полюбляє, коли на нього тиснуть. Приймає рішення сам. За це і несе політичну відповідальність у вигляді низьких показників.

Навряд чи у наступні тижні будуть якісь кардинальні кадрові зміни. Всі ходи, які мав зробити президент, він вже зробив. І зробив запізно”, – каже Леонід Швець.

Не набридаємо! Тільки найважливіше! Жми! Підписуйся! Поділись! Читай тільки краще!

Читайте также:  Люди у владних кабінетах зливають інформацію ворогу, - ексголова ГУР МО Бурба

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *