Колишня дружина і пасинок олігарха Дмитра Фірташа збираються подати на нього позовну заяву про відшкодування збитків у майже 5 мільярдів євро до прокуратури Відня.

Про це повідомили джерела “Австрійського агентства преси”, пише Die Presse.

Зокрема, колишня дружина збирається написати заяву про відмивання грошей Фірташа до Центральної прокуратури по боротьбі з економічними злочинами та корупцією у Відні. Заява також буде стосуватися близького довіреного Фірташа, який “займає високу політичну посаду в Україні”.

“Колишня дружина Фірташа і її син звинувачують підозрюваних в тому, що вони незаконно вивели кошти з основної компанії і перерахували їх в офшорні компанії на початку 2000-х років”, – йдеться в повідомленні ЗМІ.

Відзначається, що причиною виведення коштів стало майбутнє розлучення пари. У подальшому, за словами джерела видання, підозрювані намагалися “врегулювати” вирішення спорів з екс-дружиною за допомогою залякувань.

“Ймовірний збиток в позовній заяві повинен скласти близько 5 мільярдів євро”, – зазначили у виданні. Також повідомляється, що найбільшу шкоду статкам екс-дружини Фірташа нанесли вказівками з Відня, тому розглядати справу мають австрійські правоохоронні органи.

Жми! Підписуйся! Поділись! Читай тільки краще!

от Avtor

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.