Дружину прем’єра Ізраїля визнали винною у корупції. Вона замовляла страви у ресторанах за державний рахунок

Дружина чинного ізраїльського прем’єр-міністра Сара Нетаньягу має виплатити штраф у розмірі 55 тисяч шекелів (близько 405 тисяч гривень).

Незважаючи на те, що в резиденції прем’єр-міністра є штатний кухар, жінка замовляла страви у ресторанах за державний рахунок. Судове рішення прийняте після чотирирічного розгляду, — передає Громадське. Між слідством і Сарою Нетаньягу укладено угоду про визнання провини.

Жінка визнала себе винною в менш тяжкому злочині — умисне використання помилки іншої людини. Спочатку її звинувачували у шахрайстві. Крім того, в рамках укладеної угоди держава залишила за собою право вимагати від Нетаньягу в суді у цивільних справах ще 175 тисяч шекелів (1,3 млн грн).

Читайте также:  Профілактична робота Захарівського районного сектору з питань пробації із неповнолітніми правопорушниками

Прокуратура стверджувала, що з вересня 2010 року по березень 2013 року Сара Нетаньяху діяла в координації з іншим обвинуваченим у справі — заступником генерального директора канцелярії колишнього прем’єр-міністра Езрою Сейдофф. За версією звинувачення, Нетаньягу і Сейдофф брехали, щоб обійти правило: «У разі, коли кухар не працює в офіційній резиденції, дозволяється замовляти готову їжу в міру необхідності».

Сейдофф та Сара вказували, що в резиденції прем’єр-міністра немає шеф-кухаря. Таким чином вони сподівалися отримати державне фінансування для замовлень їжі з ресторанів, стверджувала прокуратура. В цілому Нетаньягу і Сейдофф за цей період замовили страв за рахунок бюджету на 399 тисяч шекелів (близько 3 млн грн).

Читайте также:  Профілактична робота Захарівського районного сектору з питань пробації із неповнолітніми правопорушниками

Не набридаємо! Тільки найважливіше! Жми! Підписуйся! Поділись! Читай тільки краще!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *