Дочка волинської держслужбовиці вчиться у найдорожчому виші світу у Катарі

Дочка керівниці волинської державної судової адміністрації Наталії Коцирій навчається в одному з найдорожчих вишів світу.

В філії американського університету, який знаходиться у Катарі. Країна Катар славиться тим, що входить у топ найдорожчих нашої планети. Навчання в університеті обходиться у 60 тисяч доларів за окремий період. А все решта – страшно й уявити, бо 20-річна студентка, судячи з її інстаграму, ні в чому собі не відмовляє. Ані у сумочках світових дизайнерів, ані у розкішних ресторанах, яхтах та подорожах. За її сторінками у соціальних мережах можна вивчати географію світу. Але виникає одне питання – за які гроші така розкіш. При всіх розрахунках ані мама, ані тато дозволити собі такої розкоші не зможуть, навіть якщо віддадуть усі свої заощадження. А ще незрозуміло, чому мама забрала з декларації мажорну студентку.

Наталія Коцирій – керівниця Волинської державної судової адміністрації. Якщо коротко окреслити роботу пані Коцирій, це будівництво і тендери. Вона курувала спорудження прекрасного судового приміщення.

А ще засвітилася у тендерному скандалі. Обвинувачували у тому, що Наталія Коцирій пролобіювала окрему фірми у тендері на закупівлю комп’ютерної техніки. При цьому, відхиливши підприємства, які пропонували вигіднішу пропозицію.

Читайте также:  Тайны бизнеса президента Украины. Опубликовано расследования об офшорах Владимира Зеленского

Олександра Коцирій – вчиться у найдорожчій країні світу. У Катарі! Двері у світ для Олександри Коцирій відкрилися ще чотири роки тому, коли дівчина була школяркою. Спочатку вона в рамках програми “Флекс” потрапила до Америки. А потім вирішила підкорити й інші вершини. Розпочала з маленького – вступила у СНУ імені Лесі Українки на романо-германську філологію.

Американські виші заробляють у Катарі мільйони доларів. Суми, які університети отримують у цій країні непристойно великі, на стільки, що адміністрація навчальних закладів неохоче про це розповідає. У 2016 році Вашингтон пост надіслав запити в американські виші, які повідкривали філії у Катарі. 6 університетів за рік отримали 400 мільйонів доларів.

Наталія Коцирій щиро пишається дочкою. Чому б і ні. Дівчина вундеркінд. Виграла грант-стипендію у найдорожчому у світі університеті, і тепер живе у найдорожчій у світі країні.

Все це звичайно прекрасно, але поцікавившись стипендіями у Катарі, ми дізнаємося, планують впровадити лише у 2019 році. А Олександра Коцирій навчається там уже 2 роки. Тому гроші за навчання, схоже, таки з особистої кишені ось тільки з чиєї і де можна взяти такі гроші? Це ж потрібно бути мільйонером. Наталія Коцирій каже, що дівчина сама себе забезпечує.

Читайте также:  Тайны бизнеса президента Украины. Опубликовано расследования об офшорах Владимира Зеленского

Керівниця волинської судової адміністрації пишається катарським життям та студентством не менше як її 20-річна дочка. Пані Наталія невтомно повторює, яка розумниця донечка і скільки вона працює. Наголошує на тому, на які жертви мусить іти дівчина через науку. До прикладу, не можна цілуватися з хлопцями. Не можна ходити в одязі на короткий рукав.

На фотографіях дівчина у публічному місці, бо на задньому плані бачимо закутаних з ніг до голови арабок, які п’ють каву, а на передньому – студентку в купальнику. Таких фотографій багато. Дівчина демонструє усе чим нагородила її природа.

Зрештою в панянки, схоже, не життя, а казка. Яхти, готелі, ресторани. І на все 20-річна Олександра заробляє сама.

На Олександрі Коцирій пояс Gucci, сумочка від Майкла Корса, сумка від Прадо. Дівчина з ніг до голови в одязі світових брендів. Маминої зарплати на це точно не вистачить.

Читайте также:  Тайны бизнеса президента Украины. Опубликовано расследования об офшорах Владимира Зеленского

Відзначимо, що за сторінками Олександри Коцирій у соціальних мережах можна вивчати географію світу. Є світлина з галереї Вікторіо Емануелле, що у Мілані. Найвідоміша у світі галерея, де розміщені бутіки культових італійських брендів, топ ресторани і найдорожчі готелі.

Дівчина літає просторами Європи та Америки як пташка. У 2016 році вона підкорювала Пенсильванію. 9 жовтня 2017 року – вона уже у місті Доха. 10-го травня 2018 року вона у Нью-Йорку, другого серпня цього ж року у Кракові в Польші.
Таке красиве життя мама пояснює просто: дочка дуже самостійна, навіть їсти сама може собі приготувати.

Нікому не секрет, що наші високопосадовці мають шалені статки, отримані незаконним шляхом. Не таємниця, що вони їх приховують. Але у цьому випадку мама, і донька не стрималися і пішли на телебачення, похвалитися. Певне, щоб всі подружки від заздрості позеленіли.

У випадку з Катаром Наталія та Олександра Коцирій потрапили в яблучко. Так не шикують навіть президентські діти. Зате так живуть діти луцьких державних службовців.

Не набридаємо! Тільки найважливіше! Жми! Підписуйся! Поділись! Читай тільки краще!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *