Дуже часто такі люди залишаються сам на сам із обставинами і не можуть працевлаштуватися або ж хоча би отримати якусь компенсацію. Чому ж влада бездіє?

Наталія втратила ногу під час бойових дій. Діагноз: мінно-вибухова травма, але ні слова, за яких обставин. Лікування жінка оплатила сама, від держави отримала лише протез, важкий та недіючий. Кілька разів вона намагалася дізнатися, як змінити статус на постраждалу від війни, та тільки витратила гроші на переїзд.

На передовій провели змагання серед кулеметниківТаких, як Наталія, в Україні близько 22,5 тисяч осіб. Але як вони захищені – невідомо. Скалічені війною, та ще й без державної допомоги і захисту – саме в такій ситуації в Україні опиняються ті, хто дістав поранень під час бойових дій. Все через те, що дотепер в медичних довідках для цивільних не передбачено такого висновка, як “постраждалий від війни” і не існує єдиного механізму допомоги таким людям.

Інтенсивні обстріли лунають по всій лінії фронтуУ відомстві соцполітики заявляють, що Кабміном тільки розроблено зразок постанови, який визначатиме зв’язок поранень із проведенням АТО. Та коли ця постанова з’явиться, а головне, почне діяти – невідомо. Як виживати тим, хто постраждав від війни? 

Джерело

от Igryk

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.