Член Вищої кваліфікаційної комісії суддів Михайло Макарчук виносив неправосудні рішення на посаді судді (документ)

Член ВККС Михайло Макарчук, серед іншого,  відомий широкому загалу як “латифундист” 

Так, нещодавно у ЗМІ з’явилась інформація, що «Помічник судді апеляційного суду Полтавської області, а за сумісництвом – син члена Вищої кваліфкомісії суддів Михайла Макарчука Сергій Макарчук випробовує  свої сили на призначення суддею вперше. Декларація кандидата на посаду судді більш ніж скромна: вказана лише квартира у Полтаві, право власності на яку виникло у 2008-му році, а також авто Daewoo Lanos 2005-го року випуску.

Натомість у батька кандидата декларація більш красномовна: у матері Макарчука – майже 6 га землі на Волині, у дружини Наталі – близько 3-х га землі у Полтавській області, притому що дохід від надання майна в оренду обидві жінки декларують дуже скромний – близько 84-х тисяч гривень один на двох. Рік тому у власності подружжя з’явилася квартира у Києві та авто Ford Kuga за майже 1 мільйон гривень».

Нашу ж увагу привернули факти діяльності Михайла Макарчука на посаді судді Вищого спеціалізованого суду з розгляду цивільних та кримінальних справ.

Так, будучи суддею, Михайло Макарчук не гребував питанням ухвалення неправосудних рішень, і не виключено, що з мотивів отримання неправомірної вигоди. Про це свідчить інформація, викладена у відповідній заяві про злочин.

kylchickiy

kylchickiy

kylchickiy

kylchickiy

Водночас, виникає інше, цілком закономірне питання – як такі особи як Михайло Макарчук, які самі не підтвердили здатність здійснювати правосуддя в суді, фактично виносили неправосудні рішення, і декларація яких містить відверто корупційну складову можуть когось оцінювати? Натомість варто пам’ятати, що заробітна плата членів ВККС 225 тисяч гривень на місяць. При чому все що їх дійсно цікавіть, як можемо бачити на прикладі Михайла Макарчука, – це забезпечити кар’єрне зростання своїм дітям

Олег Бойко

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *