Через свавілля на Одеській митниці ветерани та підприємці перекрили центр Києва

Зневірені підприємці разом з АТОвцями намагаються пригорнути увагу прем’єр міністра до корупції на Одеській митниці.

Після трьох місячного ігнорування високопосадовцями звернень підприємців та воїнів АТО, щодо діючої на Одеській митниці “патентно-горіхової” схеми, вони зневірені пішли до прем’єр міністра Володимира Гройсмана.

В день засідання Кабінету міністрів, в середу 13 лютого, вони перекрили вулицю в районі Урядового кварталу з вимогою провести  службову перевірку щодо осіб, за їх фактами, задіяними в корупційній схемі на Одеській митниці.

коррупция

Присутні на акції активісти ГО “Всеукраїнський рух інвалідів та ветеранів АТО” принесли для прем’єра заяву та задокументовані факти корупційних дій.

В своєму зверненні вони вказали, що посадові особи Державної фіскальної служби та Одеської митниці, а саме: в.о. заступника голови ДФС Віктора Броніславовича Кривіцькогозаступник начальника Одеської митниці Передерій Володимир Всеволодович,начальник управління з організації митного контролю та оформлення Одеської митниці Артеменко Андрій Володимирович,завідувач сектору з питань захисту інтелектуальної власності та експортного контролю управління організації митного контролю та оформлення Одеської митниці Тищенко Артем Іванович таголовний державний інспектор відділу інтелектуальної власності управління заходів нетарифного регулювання ЗЕД Департаменту організації митного контролю ДФС Гащицький Олексій Анатольович, вступили в зговір з контрабандистами Грицаєм Антоном Жановичем та Чорнеєм Іваном Кризантиновичем та тиснуть на підприємців і примушують до давання хабарів.

Нагадаємо, днем раніше, активісти з цією ж проблемох ходили до будинку Володимира Гройсмана, але не застали його дома.

aspi.com.ua

Жми! Подписывайся! Читай только лучшее!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *