Через наявність в виборчих списках Тимошенко можна сказати, що країна буде проходити екзамен на популізм. А через Зеленського – на ідіотізм.

ПолитЛомбард-13
2009-2019. Десятим роковинам ЮлеПутінських газових контрактів присвячується.

В Україні період обіцянок світлого майбутнього від людей з темним минулим.

Тимошенко:
Когда я премьер-министр – газ должен стоить 450 долларов.
Когда я не премьер-министр – 20 долларов…
Вот и вся арифметика…

Ми не забули. Жуля обіцяла знизити податки, але вже будучи головою кабміну, замість цього стала забирати податки НАПЕРЕД.
Nina Boich

– Вітаю. Мене звати Едік і я зубожілий.
– Вітаємо, Едік. Як ви стали зубожілим?
– Спочатку я був нормальною людиною, але одного разу подивився виступ Тимошенко.

Подумалось. Через наявність в виборчих списках Тимошенко можна сказати, що країна буде проходити екзамен на популізм. А через Зеленського – на ідіотізм.
Анатолій Іванович

Если бы за коррупцию отрубали руки, ЮВТ выступала бы на ТВ в виде головы профессора Доуэля. На блюдечке.

В Украине нету «партии мира » и «партии войны».
В Украине есть партия защитников и партия предателей.В принципе, сегодня четко проявились люди, которым плевать на Украину. Им Украина не важна. Им важна их борьба с Порошенко. Даже ценой Украины.
Роман Донник

Юлія Тимошенко – це біда України, ракова пухлина, що розпустила метастази і може вбити країну, якщо українці допустяться чергової помилки і проголосують за неї.
Роман Реведжук

Помни, зраднюк и люмпен, меня устраивает любой президент, кроме Порошенко. Порошенко – не мой президент!
С надеждой на тебя, Владимир Путин.

ПолитЛомбард-13 Вжуля

ПолитЛомбард-132009-2019. Десятим роковинам ЮлеПутінських газових контрактів присвячується.В Україні період обіцянок світлого майбутнього від людей з темним минулим.Тимошенко:Когда я премьер-министр – газ должен стоить 450 долларов.Когда я не премьер-министр – 20 долларов…Вот и вся арифметика…Ми не забули. Жуля обіцяла знизити податки, але вже будучи головою кабміну, замість цього стала забирати податки НАПЕРЕД.Nina Boich- Вітаю. Мене звати Едік і я зубожілий.- Вітаємо, Едік. Як ви стали зубожілим?- Спочатку я був нормальною людиною, але одного разу подивився виступ Тимошенко.Подумалось. Через наявність в виборчих списках Тимошенко можна сказати, що країна буде проходити екзамен на популізм. А через Зеленського – на ідіотізм.Анатолій ІвановичЕсли бы за коррупцию отрубали руки, ЮВТ выступала бы на ТВ в виде головы профессора Доуэля. На блюдечке.В Украине нету «партии мира » и «партии войны».В Украине есть партия защитников и партия предателей.В принципе, сегодня четко проявились люди, которым плевать на Украину. Им Украина не важна. Им важна их борьба с Порошенко. Даже ценой Украины.Роман ДонникЮлія Тимошенко – це біда України, ракова пухлина, що розпустила метастази і може вбити країну, якщо українці допустяться чергової помилки і проголосують за неї.Роман РеведжукПомни, зраднюк и люмпен, меня устраивает любой президент, кроме Порошенко. Порошенко – не мой президент!С надеждой на тебя, Владимир Путин.

Geplaatst door Дмитрий Чекалкин op Donderdag 17 januari 2019

Дмитрий Чекалкин

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *