Буду чути вас і пояснювати кожне своє рішення, – глава МОН Новосад привітала українців із 1 Вересня. ВIДЕО

Новопризначена міністр освіти і науки України Ганна Новосад привітала всіх із початком нового навчального року.

Відповідне відео оприлюднено на сайті МОН 1 вересня 2019 року, передає Цензор.НЕТ.

“Мені видається дуже символічним те, що свою роботу я починаю на початку нового навчального року. Адже, погодьтеся, для кожного з нас саме цей період дає відчуття шансу, можливості поставити нові цілі, нові завдання та нові плани”, – зазначила Новосад.

Вона підкреслила, що в Україні вже є дитсадки і школи, які дають високу якість освіти і виховують щасливих і успішних дітей. А також зауважила, що виховати таких дітей можуть лише успішні, професійні та мотивовані вчителі.

Читайте также:  Тайны бизнеса президента Украины. Опубликовано расследования об офшорах Владимира Зеленского

“Тому наше завдання – зробити так, щоб кожна українська дитина мала доступ саме до таких шкіл і саме до таких педагогів”, – зазначила міністр.

Новосад окремо наголосила, що у неї немає жодної амбіції робити все самотужки і що вона планує покладатися на командну роботу.

“Я вірю в те, що будь-які зміни, будь-які реформи можна робити лише разом, лише командою. Гарантую, що я працюватиму командно разом із вами – з агентами змін. Я буду дослухатися та чути вас, а також пояснювати кожне своє рішення”, – пообіцяла вона.

Читайте также:  Тайны бизнеса президента Украины. Опубликовано расследования об офшорах Владимира Зеленского

Новосад народилася 28 липня 1990 року. У 2007 році закінчила Український гуманітарний ліцей при КНУ імені Тараса Шевченка. Ступінь бакалавра з політології здобула у 2011 році в Національному університеті “Києво-Могилянська академія”.

У 2013 році отримала ступінь магістра європейських студій в Університеті Маастрихта, Нідерланди. Є стипендіатом Фонду “Відкрите суспільство”.

Протягом 2012-2013 років стажувалася в аналітичних центрах Іспанії і Чехії, учасник українсько-канадської парламентської програми.

У Міносвіти працює з 2014 року. З березня до листопада 2014 року обіймала посаду радника міністра, після чого в грудні 2017 року очолила управління міжнародного співробітництва та європейської інтеграції МОН.

Читайте также:  Тайны бизнеса президента Украины. Опубликовано расследования об офшорах Владимира Зеленского

З грудня 2017 року – генеральний директор директорату стратегічного планування та європейської інтеграції. Вільно володіє англійською та німецькою мовами.

Не набридаємо! Тільки найважливіше! Жми! Підписуйся! Поділись! Читай тільки краще!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *