Бабуся “слуги народу” Мезенцевої спростувала слова депутатки, що вона підтримує продаж землі. ВIДЕО

Нардепка від “Слуги народу” Марія Мезенцева сказала неправду з трибуни парламенту заявивши, що її бабуся з нетерпінням очікує відкриття ринку землі.

Як повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на телеканал ZIK, насправді бабуся нардепки Ганна Єгорівна сказала, що внучка навіть не питала її думки з цього питання.

“Ось вона нехай частіше приїжджає до бабусі. Вона вже давно-давно була. Передайте їй і ви, що бабуся говорила, що треба в гості до бабусі приїжджати. Є ж у неї час, що можна приїхати. І нехай би вона бабусі розповіла та поговорила – як воно, та що воно … По телевізору сказала. Так вона зі мною хоча б поспілкувалася. Я так думаю, що навряд люди допустили б продаж землі. Я не знаю. Ось орендувати – так. Нам подобається, що у нас орендують. Дав би нам плату більше за її оренду. Ось нам давав по три тисячі. А в цьому році … додав – чотири дав”, – говорить бабуся нардепки.

Читайте также:  Профілактична робота Захарівського районного сектору з питань пробації із неповнолітніми правопорушниками

Не набридаємо! Тільки найважливіше! Жми! Підписуйся! Поділись! Читай тільки краще!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *