Автомобіль соратника Труханова Ахмерова спалили в Одесі. ВIДЕО
У понеділок близько 16 години 30 хвилин зайнявся позашляховик, припаркований на вулиці Артилерійській в Одесі, де розташований департамент комунальної власності Одеської міськради. За словами очевидців, зловмисник кинув на автомобіль пляшку із запальною сумішшю.
Про це Цензор.НЕТ, повідомили джерела в правоохоронних органах.
Зайнявся автомобіль депутата Одеської обласної ради Олександра Ахмерова.
Ахмеров є депутатом від партії “Довіряй справам”, в.о. першого заступника директора департаменту комунальної власності міськради і членом міськвиконкому. Раніше Ахмеров очолював Одеський міськвиборчком.
Також, за інформацією джерела, у Ахмерова був конфлікт із директором департаменту комунальної власності Одеської міськради Олексієм Спектором.
За інформацією джерела причина конфлікту лежить у площині між мером Одеси Геннадієм Трухановим і бізнесменом, якого називають “тіньовим директором Одеси” Володимиром Галантерніком.
За даними ГУ ДСНС в Одеській області, повідомлення про займання легкового автомобіля на вул. Артилерійська надійшло о 16:24. Рятувальники пожежу локалізували о 16:39 і о 16:44 її ліквідували.
“В результаті пожежі вогнем пошкоджено моторний відсік автомобіля. Загиблих і постраждалих немає. До ліквідації пожежі залучалися 2 одиниці основної пожежної техніки та 11 рятувальників. Причина пожежі встановлюється”, – повідомили в ДСНС.
Відео – Думская
Не набридаємо! Тільки найважливіше! Жми! Підписуйся! Поділись! Читай тільки краще!