У Верховній Раді підписано розпорядження про анулювання бланків для збору підписів народних депутатів на підтримку імпічменту президента Петра Порошенка.

“Перший заступник керівника апарату Верховної Ради України – керуючий справами Петро Боднар підписав розпорядження про анулювання бланків для збору підписів народних депутатів України на підтримку ініціативи про усунення Президента України з поста в порядку імпічменту і створення відповідної спеціальної тимчасової слідчої комісії, виданих Управлінням кадрів Апарату Верховної Ради України”, – інформує прес-служба ВРУ.

Підставою для ініціювання питання про усунення президента України з поста в порядку імпічменту та утворення спеціальної тимчасової слідчої комісії є письмове подання про це, підписане більшістю народних депутатів України від конституційного складу Верховної Ради України.

“На підставі наведеної норми Закону, Розпорядженням анулюються видані 26 лютого 2019 Управлінням кадрів Апарату Верховної Ради України народним депутатам України – ініціаторам цього питання – бланки для збору підписів народних депутатів України”, – йдеться в повідомленні.

Кандидат у президенти Юлія Тимошенко заявила, що фракція “Батьківщини” починає процедуру імпічменту президента Петра Порошенка після розслідування журналістів про збагачення його оточення на оборонній сфері.
gazeta.ua

Жми! Підписуйся! Поділись! Читай тільки краще!

от Avtor

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.