26.02.2018 активні пенсіонери ОВС (міліціі) за участю народних депутатів України Немировського А.В. та Капліна С.М. збиралися біля будівлі ВСУ в підтримку розгляду у рамках чинного законодавства України Верховним Судом у складі колегії суддів Касаційного адміністративного суду зразкової адміністративної справи за позовом громадянина F до Ліквідаційної комісії Управління Міністерства внутрішніх справ України в Вінницькій області, третя особа на стороні відповідача без самостійних вимог на предмет спору – Головне управління Пенсійного фонду України у Вінницькій області, про визнання бездіяльності неправомірною та зобов’язання вчинити дії.

Така довідка необхідна для перерахунку пенсіонерам МВС пенсії з урахуванням грошового забезпечення поліцейських та усіх надбавок, доплат, премій!

На жаль, але відповідно до вимог частини п’ятої статті 290 Кодексу адміністративного судочинства України ця зразкова справа вирішуватиметься за правилами спрощеного позовного провадження без повідомлення учасників справи та без проведення судового засідання.

Думаю, що судді як і попередній раз будуть на стороні норм і вимог Конституції і Законів України!!! Бо пенсіонери ВЖЕ ОТРИМУЮТЬ НОВУ ПЕРЕРАХОВАНУ ПЕНСІЮ ща такою зразковою справою!

Наше питання буде висвітлене на телеканалі Інтер, бо для усіх інших по нашому питанню чорна метка 😔

НАГАДУЮ об 11.00 у ВРУ почалася погоджувальна рада, на якій лідери фракцій обіцяли підняти наше питання, а також сподіваємося що нададуть слово Немировському А.В. ініціатору постанови 7492!!!

ЗАВТРА АКЦІЯ ПІД ВРУ НА 09.30!!!!

Andrii Nemirovskiy

от Igryk

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.