29 квітня 2018 року відбудуться вибори у 40 ОТГ

29 квітня 2018 року відбудуться вибори у 40 об’єднаних територіальних громадах: 4 міських, 14 селищних, 22 сільських. Відповідне рішення прийняла ЦВК. До складу цих 40 ОТГ увійшли 133 місцеві ради (міських – 4, селищних – 16, сільських – 113). Про це на своїй сторінці у FB повідомив Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко.

Зокрема, у Вінницькій області такі вибори відбудуться в ­1 об’єднаній територіальній громаді, у Волинській області – в 1 ОТГ, у Дніпропетровській області – в 4 ОТГ, у Донецькій області – в 1 ОТГ, у Запорізькій області – в 7 ОТГ, в Івано-Франківській області – в 2 ОТГ, у Кіровоградській області – в 3 ОТГ, у Луганській області – в 1 ОТГ, в Одеській області – в 3 ОТГ, у Полтавській області – в 2 ОТГ, у Рівненській області – в 3 ОТГ, у Сумській області – в 1 ОТГ, у Тернопільській області – в 2 ОТГ, у Харківській області – в 4 ОТГ, у Херсонській області – в 1 ОТГ, у Хмельницькій області – в 2 ОТГ, у Чернівецькій області – в 2 ОТГ.

Окрім того, ЦВК призначила на 29 квітня ще й додаткові вибори депутатів у громадах, приєднаних до ОТГ. Зокрема, у Житомирській області такі вибори відбудуться у 2 селищних радах, у Запорізькій області – в 1 сільській раді, у Харківській області – в 1 селищній раді, у Чернівецькій області – в 1 селищній раді.

Тростянецький район
        1 Тростянецька селищна об’єднана територіальна громада Тростянецька селищна рада
(смт Тростянець), Демидівська сільська рада (село Демидівка)
Тростянецька селищна рада Тростянецького району
Вінницької області
Тростянецький селищний голова Тростянецького району
Вінницької області
Луцький район
        1 Торчинська селищна об’єднана територіальна громада Торчинська селищна рада
(смт Торчин), Білостоцька сільська рада (села Білосток, Горзвин), Буянівська сільська рада
(села Буяни, Усичі, Усичівські Будки), Веселівська сільська рада (села Веселе, Верхи),
Садівська сільська рада
(села Садів, Кошів)
Торчинська селищна рада Луцького району Волинської області Торчинський селищний голова Луцького району Волинської області
Магдалинівський район
        1 Личківська сільська об’єднана територіальна громада Личківська сільська рада
(села Личкове, Великокозирщина), Бузівська сільська рада
(села Бузівка, Йосипівка, Ковпаківка), Приорільська сільська рада (селище Приорільське,
села Гавришівка, Зоряне)
Личківська
сільська рада Магдалинівського району Дніпропетровської області
Личківський сільський голова Магдалинівського району Дніпропетровської області
Новомосковський район
        2 Піщанська сільська об’єднана територіальна громада Піщанська сільська рада
(села Піщанка, Новоселівка, Соколове, Ягідне), Знаменівська сільська рада (села Знаменівка, Новотроїцьке, Підпільне), Орлівщинська сільська рада
(село Орлівщина), Меліоративнівська селищна рада (смт Меліоративне)
Піщанська сільська рада Новомосковського району Дніпропетровської області Піщанський сільський голова Новомосковського району Дніпропетровської області
Дніпровський та Магдалинівський райони
        1 Чумаківська сільська об’єднана територіальна громада Дніпровський район:
Чумаківська сільська рада
(села Чумаки, Виноградне,
Маївка, селище Зоря);
Магдалинівський район: Приютська сільська рада
(села Приют, Веселе, Вишневе, Іванівка, Нововасилівка, Новоспаське, Тарасо-Шевченківка)
Чумаківська сільська рада Дніпровського району Дніпропетровської області Чумаківський сільський голова Дніпровського району Дніпропетровської області
Новомосковський та Юр’ївський райони
        1 Перещепинська міська об’єднана територіальна громада Новомосковський район:
Перещепинська міська рада
(місто Перещепине,
села Козирщина, Малокозирщина, Олександрія, Свічанівка, селище Вишневе), Багатська сільська рада (села Багате, Панасівка, Рівне), Голубівська сільська рада
(села Голубівка, Воскресенівка, Троїцьке, селища Кільчень, Миролюбівка), Керносівська сільська рада (села Керносівка, Ганнівка, Орілька),

Михайлівська сільська рада
(села Михайлівка, Левенцівка);
Юр’ївський район:
Шандрівська сільська рада
(села Шандрівка, Новошандрівка)

Перещепинська міська рада Новомосковського району Дніпропетровської області Перещепинський міський голова Новомосковського району Дніпропетровської області
Олександрівський район
        1 Олександрівська селищна об’єднана територіальна громада Олександрівська селищна рада
(смт Олександрівка,
села Варварівка, Дмитро-Дар’ївка, Левадне, Надеждівка, Новополтавка, Петрівка
Перша, Софіївка),
Беззаботівська сільська рада
(села Беззаботівка, Дмитроколине,  Новоандріївка, Новостепанівка, Роздолля, Софіїно-Лиман),
Високопільська сільська рада
(села Високопілля,
Запаро-Мар’ївка), Золотопрудська сільська рада (село Золоті Пруди),
Мирнодолинська сільська рада (села Мирна Долина, Бузинівка,
Мар’ївка, Новознаменівка),
Михайлівська сільська рада
(села Михайлівка, Львівка, Шаврове), Некременська сільська рада (село Некременне), Новоолександрівська сільська рада
(села Новоолександрівка, Єлизаветівка, Зелене, Карпівка,
Новий Кавказ, Новобахметьєве, Новопригоже),
Очеретинська сільська рада
(села Очеретине, Голубівка, Громова Балка), Петрівська Друга сільська рада (села Петрівка Друга,
Зелений Брід, Знаменівка, Микільське, Пасічне),
Староварварівська сільська рада
(села Староварварівка, Яковлівка)
Олександрівська селищна рада Олексадрівського району
Донецької області
Олександрівський селищний голова Олександрівського району
Донецької області
Більмацький район
        1 Новоукраїнська сільська об’єднана територіальна громада Новоукраїнська сільська рада
(села Новоукраїнка, Березівка, Веселоіванівське, Гоголівка), Смілівська сільська рада
(села Сміле, Самійлівка, Світле, Червоноселівка)
Новоукраїнська
сільська рада Більмацького району
Запорізької області
Новоукраїнський сільський голова Більмацького району
Запорізької області
Вільнянський район
        2 Михайлівська сільська об’єднана територіальна громада Михайлівська сільська рада
(села Михайлівка, Андріївка, Василівське, Вільноандріївка, Вільнокур’янівське, Георгіївське, Запорізьке, Криничне, Нагірне, Сергіївка, Соколівка), Люцернянська сільська рада
(села Люцерна, Богатирівка, Вільногрушівське, Вільноуланівське)
Михайлівська сільська рада Вільнянського району
Запорізької області
Михайлівський сільський голова Вільнянського району
Запорізької області
Мелітопольський район
        3 Мирненська селищна об’єднана територіальна громада Мирненська селищна рада
(смт Мирне), Новопилипівська сільська рада (села Новопилипівка, Оленівка, Тихонівка,
селище Соснівка)
Мирненська селищна рада Мелітопольського району
Запорізької області
Мирненський селищний голова Мелітопольського району
Запорізької області
Михайлівський район
        4 Роздольська сільська об’єднана територіальна громада Роздольська сільська рада
(села Роздол, Абрикосівка, Виноградівка, Вишнівка, Завітне, Кавунівка, Нове Поле, Трудовик, Шевченка), Високівська сільська рада (села Високе, Водне, Рівне, Солов’ївка, Суворе, Тракторне, Трудолюбимівка), Любимівська сільська рада (села Любимівка, Барвінівка, Володимирівка, Дніпровка, Лиманівка,
Садове, Українка)
Роздольська сільська рада Михайлівського району
Запорізької області
Роздольський сільський голова Михайлівського району
Запорізької області
     5 Михайлівська селищна об’єднана територіальна громада Михайлівська селищна рада
(смт Михайлівка, села Вовківка, Нововолодимирівка, Першотравневе, Петрівка, Тарсалак), Бурчацька сільська рада (село Бурчак), Тимошівська сільська рада (село Тимошівка)
Михайлівська селищна рада Михайлівського району
Запорізької області
Михайлівський селищний голова Михайлівського району
Запорізької області
Приазовський район
        6 Олександрівська сільська об’єднана територіальна громада Олександрівська сільська рада (села Олександрівка, Нечкине), Дівнинська сільська рада
(село Дівнинське)
Олександрівська сільська рада Приазовського району
Запорізької області
Олександрівський сільський голова Приазовського району
Запорізької області
        7 Степанівська Перша
сільська об’єднана територіальна громада
Степанівська Перша сільська рада (села Степанівка Перша, Миронівка), Георгіївська сільська рада (село Георгіївка), Новокостянтинівська сільська рада (села Новокостянтинівка, Ігорівка), Чкаловська сільська рада
(село Чкалове)
Степанівська
Перша
сільська рада Приазовського району
Запорізької області
Степанівський Перший
сільський голова Приазовського району
Запорізької області
Тисменицький район
        1 Загвіздянська сільська об’єднана територіальна громада Загвіздянська сільська рада
(село Загвіздя), Підліська сільська рада (село Підлісся)
Загвіздянська сільська рада Тисменицького району
Івано-Франківської області
Загвіздянський сільський голова Тисменицького району
Івано-Франківської області
        2 Угринівська сільська об’єднана територіальна громада Угринівська сільська рада
(село Угринів),
Клузівська сільська рада
(село Клузів)
Угринівська
сільська рада Тисменицького району
Івано-Франківської області
Угринівський сільський голова Тисменицького району
Івано-Франківської області
Знам’янський район
        1 Дмитрівська сільська об’єднана територіальна громада Дмитрівська сільська рада
(села Дмитрівка, Веселий Кут, Гостинне, Долина, Калинівка, Плоске), Макариська сільська рада (села Макариха, Новопокровка)
Дмитрівська сільська рада Знам’янського району Кіровоградської області Дмитрівський сільський голова Знам’янського району Кіровоградської області
Олександрійський район
        2 Приютівська селищна об’єднана територіальна громада Приютівська селищна рада
(смт Приютівка), Войнівська сільська рада (село Войнівка), Головківська сільська рада
(села Головківка, Іванівка), Ізмайлівська сільська рада
(села Ізмайлівка, Видне, Гайок, Королівка, Піщаний Брід, Пустельникове), Костянтинівська сільська рада (села Костянтинівка, Бутівське, Занфірівка), Протопопівська сільська рада
(села Протопопівка, Березівка, Діброви, Ягідне)
Приютівська селищна рада Олександрійського району Кіровоградської області Приютівський селищний голова Олександрійського району Кіровоградської області
Олександрійський та Знам’янський райони
        3 Новопразька селищна об’єднана територіальна громада Олександрійський район:
Новопразька селищна рада
(смт Нова Прага, села Григорівка, Лозуватка, Олександро-Пащенкове), Шарівська сільська рада (село Шарівка,
селища Гайове, Квітневе);
Знам’янський район:
Пантазіївська сільська рада
(села Пантазіївка, Веселка, Троянка, Шевченкове)
Новопразька селищна рада Олександрійського району Кіровоградської області Новопразький селищний голова Олександрійського району Кіровоградської області
Білокуракинський район
        1 Лозно-Олександрівська селищна об’єднана територіальна громада Лозно-Олександрівська селищна рада (смт Лозно-Олександрівка, села Олексапіль, Петрівка), Мирненська сільська рада* (селище Мирне, села Кочине-Розпасіївка, Новопокровка, Нянчине, Попасне), Солідарненська сільська рада
(села Солідарне, Гладкове, Калинова Балка, Миколаївка)
Лозно-Олександрівська селищна рада Білокуракинського району Луганської області Лозно-Олександрівський селищний голова Білокуракинського району Луганської області
Кілійський район
        1 Кілійська міська об’єднана територіальна громада Кілійська міська рада (місто Кілія), Лісківська сільська рада
(село Ліски), Шевченківська сільська рада (села Шевченкове, Помазани)
Любашівський район
        2 Любашівська селищна об’єднана територіальна громада Любашівська селищна рада 

(смт Любашівка, село Вишневе), Агафіївська сільська рада
(села Агафіївка, Пилипівка), Іванівська сільська рада
(села Іванівка, Агеївка, Антонівка, Степанівка), Сергіївська сільська рада (села Сергіївка, Іванівка, Нововоздвиженка, Олександрівка)

Окнянський район
        3 Окнянська селищна об’єднана територіальна громада Окнянська селищна рада*
(смт Окни, села Волярка, Нова Волярка, Флора), Антонівська сільська рада (села Антонівка,
Володимирівка, Нагірне),
Гулянська сільська рада
(села Гулянка, Будаївці, Новорозівка, Платонове, Тригради,  Улянівка, Федорівка), Довжанська сільська рада (села Довжанка, Артирівка, Галочі, Ілля, Одаї), Дубівська сільська рада
(села Дубове, Розівка, Самарка, Ткаченка, селище Орлівка),

Малаївська сільська рада
(села Малаївці, Унтилівка,
селище Новий Орач), Маяківська сільська рада (села Маяки, Вижине,

Левантівка, Новомихайлівка, Новосеменівка), Новосамарська сільська рада (села Новосамарка,  Іванівка, Олександрівка), Римарівська сільська рада
(села Римарівка, Дністровець, Нестерове, Садове), Ставрівська сільська рада (села Ставрове, Василівка, Дем’янівка, Калістратівка, Федорівка), Топалівська сільська рада
(села Топали, Сагайдак)

Полтавський район
        1 Коломацька сільська об’єднана територіальна громада Куликівська сільська рада*
(села Коломацьке, Дудникове, Степанівка), Василівська сільська рада (села Василівка,
Мале Ладижине)
Коломацька сільська рада Полтавського району
Полтавської області
Коломацький сільський голова Полтавського району
Полтавської області
        2 Терешківська сільська об’єднана територіальна громада Терешківська сільська рада
(села Терешки, Копили), Микільська сільська рада
(села Микільське, Безручки, Бузова Пасківка, Ваці, Зінці, Кашубівка, Клюшники, Курилехівка, Мале Микільське, Марківка, Цибулі)
Терешківська сільська рада Полтавського району
Полтавської
області
Терешківський сільський голова Полтавського району
Полтавської області
Рівненський район
          1 Олександрійська сільська об’єднана територіальна громада Олександрійська сільська рада (села Олександрія, Волошки, Нова Любомирка, Пухова, Свяття, Три Копці), Заборольська сільська рада (села Забороль, Боянівка), Кустинська сільська рада
(села Кустин, Решуцьк, Сергіївка)
Олександрійська сільська рада Рівненського району
Рівненської області
Олександрійський сільський голова Рівненського району
Рівненської області
        2 Шпанівська сільська об’єднана територіальна громада Шпанівська сільська рада
(села Шпанів, Великий Олексин, Зозів, Малий Олексин, Ходоси, Хотин), Великожитинська сільська рада (села Великий Житин, Бармаки, Малий Житин)
Шпанівська сільська рада Рівненського району
Рівненської області
Шпанівський сільський голова Рівненського району
Рівненської області
Дубенський та Млинівський райони
        1 Повчанська сільська об’єднана територіальна громада Дубенський район:

Повчанська сільська рада
(села Повча, Будераж);

Млинівський район:

Миколаївська сільська рада
(села Миколаївка, Буди, Гнатівка, Підбрусинь, Яблунівка)

Повчанська сільська рада Дубенського району
Рівненської області
Повчанський сільський голова Дубенського району
Рівненської області
Роменський район
1 Андріяшівська сільська об’єднана територіальна громада Андріяшівська сільська рада
(села Андріяшівка, Гудими, Луценкове, Мельники, Новицьке), Андріївська сільська рада
(села Андріївка, Холодник), Василівська сільська рада
(села Василівка, Братське, Чисте), Перекопівська сільська рада
(села Перекопівка, Бурбине, Губське)
Андріяшівська сільська рада Роменського району
Сумської області
Андріяшівський сільський голова Роменського району
Сумської області
Заліщицький район
        1 Дорогичівська сільська об’єднана територіальна громада Дорогичівська сільська рада
(село Дорогичівка), Литячівська сільська рада (село Литячі), Хмелівська сільська рада
(села Хмелева, Свершківці), Шутроминська сільська рада
(село Шутроминці)
Дорогичівська сільська рада Заліщицького району
Тернопільської області
Дорогичівський сільський голова Заліщицького району
Тернопільської області
        2 Товстенська селищна об’єднана територіальна громада Товстенська селищна рада
(смт Товсте),
Головчинська сільська рада
(села Головчинці, Королівка)
Товстенська селищна рада Заліщицького району
Тернопільської області
Товстенський селищний голова Заліщицького району
Тернопільської області
Великобурлуцький район
        1 Великобурлуцька селищна об’єднана територіальна громада Великобурлуцька селищна рада
(смт Великий Бурлук, села Балка, Буряківка, Голубівка, Горяне, Жуків Яр, Заміст, Лебедівка, Манцівка, Михайлівка, Новоселівка, Плоске, Юр’ївка, Яєчне, селища Канівцеве, Литвинівка), Гнилицька Перша сільська рада (село Гнилиця Перша)
Великобурлуцька селищна рада Великобурлуцького району
Харківської області
Великобурлуцький селищний голова Великобурлуцького району
Харківської області
Нововодолазький район
        2 Старовірівська сільська об’єднана територіальна громада Старовірівська сільська рада
(села Старовірівка, Дячківка, Муравлинка, Раківка, селище Палатки), Караванська сільська рада (села Караван, Завадівка, Червона Поляна), Мелихівська сільська рада (села Мелихівка, Парасковія)
Старовірівська сільська рада Нововодолазького району
Харківської області
Старовірівський сільський голова Нововодолазького району
Харківської області
Харківський район
3 Циркунівська сільська об’єднана територіальна громада Циркунівська сільська рада
(села Циркуни, Бутенкове, Михайлівка, Олександрівка, Черняки), Русько-Тишківська сільська рада (села Руські Тишки, Петрівка, Українське,
Черкаські Тишки)
Циркунівська сільська рада Харківського району
Харківської області
Циркунівський сільський голова Харківського району
Харківської області
4 Пісочинська селищна об’єднана територіальна громада Пісочинська селищна рада
(смт Пісочин, села Надточії, Олешки, селище Рай-Оленівка), Березівська селищна рада
(смт Березівка)
Пісочинська селищна рада Харківського району
Харківської області
Пісочинський селищний голова Харківського району
Харківської області
Бериславський район
        1 Новорайська сільська об’єднана територіальна громада Новорайська сільська рада
(селища Новорайськ, Заможне, село Костирка), Червономаяцька сільська рада (селища Червоний Маяк, Монастирське,
село Крупиця)
Новорайська сільська рада Бериславського району
Херсонської області
Новорайський сільський голова Бериславського району
Херсонської області
Білогірський район
        1 Білогірська селищна об’єднана територіальна громада Білогірська селищна рада
(смт Білогір’я, села Закіт, Карасиха, Тростянка, Українка), Гулівецька сільська рада
(села Гулівці, Жижниківці, Синютки), Квітневська сільська рада (села Квітневе, Весняне, Соснівка, Соснівочка), Мокроволянська сільська рада (села Мокроволя, Жемелинці, Окіп), Сивківська сільська рада (села Сивки, Міжгір’я), Ставищанська сільська рада
(села Ставищани, Баймаки, Кащенці, Ліски), Юрівська сільська рада (села Юрівка, Великі Калетинці, Шуньки)
Білогірська селищна рада Білогірського району
Хмельницької області
Білогірський селищний голова Білогірського району
Хмельницької області
Хмельницький район
        2 Шаровечківська сільська об’єднана територіальна громада Шаровечківська сільська рада (села Шаровечка, Мацьківці), Малашовецька сільська рада
(села Малашівці, Волиця)
Шаровечківська сільська рада Хмельницького району
Хмельницької області
Шаровечківський сільський голова Хмельницького району
Хмельницької області
Герцаївський район
        1 Герцаївська міська об’єднана територіальна громада Герцаївська міська рада
(місто Герца), Лунківська сільська рада (села Лунка, Великосілля, Могилівка), Молницька сільська рада (село Молниця)
Герцаївська
міська рада
Герцаївського району
Чернівецької області
Герцаївський міський голова Герцаївського району
Чернівецької області
Заставнівський район
        2 Заставнівська міська об’єднана територіальна громада Заставнівська міська рада
(місто Заставна), Вербовецька сільська рада (село Вербівці)
Заставнівська міська рада Заставнівського району
Чернівецької області
Заставнівський міський голова Заставнівського району
Чернівецької області

Джерело

Читайте также:  Тайны бизнеса президента Украины. Опубликовано расследования об офшорах Владимира Зеленского

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *