В Одеській області поетапно відновлюють електроживлення населених пунктів, що були знеструмлені внаслідок негоди. Станом на полудень 20 січня без світла залишаються 288. Про це йшлося під час засідання Державної комісії з питань ТЕБ та НС щодо ускладнення погодних умов під головуванням Віце-прем’єр-міністра — Міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадія Зубка у місті Києві, повідомляє прес-служба ОДА.

«Зима – це тест на професійну придатність. Треба постійно інформувати населення та посилити роз’яснювальну роботу. Цілодобово працюють регіональні штаби з питань негоди, які здійснюють моніторинг та мають оперативно реагувати у разі виникнення проблем», — підкреслив Віце-прем’єр-міністр — Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко.

Про ситуацію в регіоні розповів голова Одеської обласної державної адміністрації Максим Степанов.

«У нас залишилися знеструмленими 288 населених пунктів. Кожної години ця цифра зменшується. Адже ще підвечір 18 грудня світла не було більше ніж у 530 населених пунктах. Півтисячі опор було просто повалено під час негоди. Мені доповідають, що для відновлення деяких з них, потрібен тиждень. Люди не мають стільки чекати. Питання вирішується. До кінця дня буде також повністю налагоджено мобільний зв’язок», — зауважив голова Одеської обласної державної адміністрації Максим Степанов.

Віце-прем’єр-міністр Геннадій Зубко доручив Укренерго виділити додаткові сили задля заміни опорі Одеській області, що впали під час негоди.

Нагадаємо, що вчора на під час засідання оперативного штабу з питань запобігання та своєчасної ліквідації можливих наслідків негоди в Одеській області, Максим Степанов дав доручення забезпечити усі лікарні дизель-генераторами з метою уникнення повторення критичної ситуації у разі погіршення погодних умов.

Джерело

от Igryk

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.