У мешканця Запоріжжя правоохоронці вилучили наркотичні засоби.

У мешканця Запоріжжя правоохоронці вилучили наркотичні засоби. За цінами наркозбувачів сума вилученого становить близько 850 тисяч гривень.

25 січня працівники поліції під час розслідування кримінального провадження провели санкціонований обшук у мешканця міста Запоріжжя 1978 року народження.

Поліцейські виявили та вилучили: наркотичну речовину у вигляді «шишок» та у подрібленому стані загальною вагою 7 кг (наркотичний засіб «марихуана»), зіп-пакет з наркотичною речовиною вагою близько 10 грам (наркотичний засіб «гашиш»), пристрій для куріння наркотичного засобу «марихуана» з залишками речовини темно-коричневого кольору та пусті зіп-пакети в кількості понад 50 штук, – повідомляє відділ комунікації поліції Запорізької області.

Вилучені наркотичні засоби направлено на дослідження до Запорізького Науково-дослідного експертно-криміналістичного центру.

Триває досудове розслідування кримінального провадження, відкритого за ознаками ч.1 ст.307 (Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів) Кримінального кодексу України.

Всього у 2017 році запорізькими поліцейськими вилучено близько 270 кг наркотичних засобів та психотропних речовин, що за цінами наркозбувачів складає близько 84 мільйонів гривень.

Джерело

Читайте также:  Тайны бизнеса президента Украины. Опубликовано расследования об офшорах Владимира Зеленского

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *