Сьогодні наш Штаб боротьби за перерахунок пенсій військовим та пенсіонерам органів внутрішніх справ у Харкові. У 9-му гарнізонному Будинку офіцерів – аншлаг.

Людей не заспокоїли 1,5 тисячі подачки від Гройсмана. Так, це – часткова перемога, але не привід здаватися. Ми показали, що ми – сила і з нами почали діалог цифрами. Всі ми знаємо, скільки насправді заробили ті, хто носив погони і скільки законами і постановами їм зобов‘язалась платити держава.

Наша гаряча лінія штабу – +380632069080 розривається: хвилюються чи ми не зупинимося. Ні- не зупинимося! Навпаки, ми тільки нарощуємо протестний потенціал!

В понеділок 26 лютого всіх, хто може знову кличемо під Верховний Суд, де розглядатиметься зразкова справа за позовом до ліквідаційної комісії. У вівторок о 9.30 збираємося під ВР-змусимо поставити в порядок денний і підтримати постанову 7492! Переконаємо Раду не пропустити «закон Реви», яким уряд хоче закріпити свою мізерну подачку і законсервувати перерахунок.

Сергій Каплін

от Igryk

Один комментарий к “1500-ГРИВНЕВА КІСТКА ВІД УРЯДУ НЕ ЗУПИНИТЬ БОРОТЬБУ! ПЕНСІОНЕРИ-СИЛОВИКИ ПРОДОВЖУЮТЬ БІЙ ЗА СПРАВЕДЛИВИЙ ПЕРЕРАХУНОК”

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.